Zasady komentowania

Wstęp

ErotisNews jest witryną publikującą treści związane z erotyką, seksem oraz gadżetami erotycznymi. Jednym ze sposobów, aby polepszyć doświadczenie korzystania z witryny jest możliwość interakcji zarówno z autorem tekstu jak również z innymi użytkownikami, poprzez pozostawienie komentarza. Poniższe zasady komentowania powstały w celu zapewniania wysokiej kultury i jakości umieszczanych komentarzy, jak również, aby pomóc w walce ze spamem.

O ile doceniam każdy komentarz, to jednak zanim zostanie on wyświetlony na stronie, wpierw będzie musiał zostać zatwierdzony. Komentarze niezgodne z poniższymi zasadami komentowania, nie będą zatwierdzane do publikacji. Wielokrotne łamanie zasad będzie skutkować permanentnym zablokowaniem możliwości komentowania lub całkowitą blokadą adresu IP oraz email na stronie.

Jeżeli pozostawisz swój komentarz i nie pojawi się on na stronie w rozsądnym czasie (do 24 godzin) i jesteś przekonany/a, że nie naruszył on polityki komentarzy, wówczas proszę skontaktuj się ze mną za pomocą formularza kontaktowego.


Zasady Komentowania

Nazwa osoby komentującej – W tym polu wolno umieścić jedynie swoje imię albo pseudonim, ma to na celu łatwiejsze odniesienie się do komentarza przez innych komentujących. Nazwy opisowe, linki lub inne treści w tym polu nie będące imieniem lub pseudonimem będą uznawane za SPAM i usuwane.

Adres email – Adres email jest wymagany w celu komentowania i weryfikacji. Adres email podany podczas komentowania, nie będzie wyświetlany na stronie ani udostępniamy innym użytkownikom. Komentarze z adresem email, który wygląda jak SPAM będą usuwane.

Język i maniery – Pomimo iż czasy kiedy seks i erotyka są tematami tabu na szczęście powoli odchodzą w zapomnienie, tak niestety w mowie potocznej bardzo dużo wulgaryzmów nawiązuje do seksu. Dlatego też proszę unikać słownictwa, które potocznie jest uznawane za wulgarne, obraźliwe lub nietaktowne.

Treść komentarza – komentarze które nie odnoszą się do tematu lub dyskusji zostaną uznane za SPAM i będą usuwane.

Używanie linków – O ile dzielenie się wiedzą jest fundamentem tej witryny, tak proszę aby w komentarzach ograniczyć ilość linków do minimum oraz umieszczać linki czyste bez dodatkowego śledzenia. Komentarze zawierające linki, w szczególności reklamowe, spam lub uznane za podejrzane, bądź niebezpieczne mogą być modyfikowane lub usuwane.

Ataki osobiste – Komentarze atakujące inne osoby (słusznie czy też nie) są zabronione. Możesz kwestionować lub nie zgadzać się i dyskutować odnośnie treści zamieszczonej przez inną osobę, jednak proszę nie atakuj jej personalnie. To samo dotyczy różnych grup, osób i społeczności. Jak najbardziej możemy się ze sobą nie zgadzać, jednak pomimo różnic i tak powinniśmy się szanować. Komentarze atakujące inne osoby będą modyfikowane lub usuwane.

Wszelkie prawa zastrzeżone – ErotisNews zastrzega sobie prawo do edycji, usunięcia, przesunięcia, albo oznaczenia jako SPAM każdego komentarza umieszczonego na stronie bez względu na jego treść. Dodatkowo ErotisNews zastrzega sobie prawo do blokowania dostępu do komentowania dowolnemu użytkownikowi, grupie użytkowników lub wszystkim użytkownikom.

Zwolnienie z odpowiedzialności – Za wszystkie komentarze znajdujące się na ErotisNews odpowiadają komentujący, a nie właściciel ErotisNews. Przesyłając komentarz, użytkownik zgadza się, że treść komentarza jest jego własnością i zgadza się aby ErotisNews było wolne od wszelkich następstw, szkód lub odpowiedzialności związanych z udostępnieniem lub edycją komentarza.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie zasad komentowania, możesz się skontaktować ze mną poprzez formularz kontaktowy.