Zabaweki erotyczne Golnesy Gharachedaghi 'Intimately GG’ są już dostępne

Gwiazda 'Shahs of Sunset’ Golnesa 'GG’ Gharachedaghi wypuściła zapowiadaną, nową linię zabawek dla dorosłych o nazwie Intimately GG, która już jest dostępna w sprzedaży.

'

Ogłoszone w lipcu, Intimately GG oficjalnie zadebiutowało na BravoCon 2022 w zeszłym tygodniu, a zdumiewająco dobry odbiór zabawek sprawił, że obecnie są zaprezentowane w Muzeum Seksu na Manhattanie.

„Zasługujemy na intymność dla siebie, intymność która nie wymaga obecności innego partnera” – powiedziała Golnesa 'GG’ Gharachedaghi.

Obecnie nowa linia produktów erotycznych Gharachedaghi obejmuje trzy produkty:

  • GG Rechargeable Rabbit Vibrator – wibrator z króliczkiem.
  • GG Rechargeable G-Spot and Clitoral Vibrator – wibrator do punktu G.
  • GG Rechargeable Wand Massager. – różdzka.

Wiadomo już, że wkrótce do kolekcji dołączą dwa kolejne produkty: GG Rechargeable Bullet Vibrator with Sleeve – wibrator typu bullet oraz GG Rose Suction Stimulator – hit mediów społecznościowych, róża z falami powietrza.

Intimately GG jest już dostępny u sprzedawców detalicznych. Fani mogą również nabyć przedmioty na oficjalnej stronie GG, IntimatelyGG.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.