Womanizer zaprezentował swoje nowe logo

Z okazji zbliżającej się 7 rocznicy powstania Womanizera, marka przedstawiła swoje nowe logo. Jak informuje Womanizer, re-branding oraz nowe logo ma na celu wejście firmy w ‘nową erę’.

Lovense

Przedstawiciel marki powiedział, że nowe logo oraz elementy marki „stanowią śmiałe, zmodernizowane ujęcie oryginalnego wizerunku Womanizer i reprezentują wartości marki – wyrafinowane, odważne, wzmacniające i włączające.”

Wraz z nowym wyglądem i charakterem, nowe logo Womanizer zostało zoptymalizowane tak, aby można je było łatwo odczytać w mniejszej wersji, co poprawi jego widoczność i rozpoznawalność w przypadku użytku mobilnego i online. „Nowe logo ma być rozpoznawalne dla klientów, nie tracąc przy tym swoich oryginalnych wartości i zachowując znajomość oryginalnego znaku towarowego.” kontynuuje przedstawiciel Womanizera.

Podczas gdy poprzedni projekt składał się z cienkich linii i czcionki pisanej kursywą, nowe logo zawiera odważniejszą typografię pół-szeryfową dzięki czemu „wydaje się bardziej potężne, nowoczesne i uaktualnione, a także bardziej zgodne z wartościami marki”.

Główną wizytówką nowego brandingu jest charakterystyczna litera ‘W’ „Ma ona na celu osiągnięcie uznania jako elegancki symbol, który będzie synonimem równie eleganckiej marki. Jest ona zamknięta w okręgu, aby przedstawić pętlę ruchu, która symbolizuje technologię Pleasure Air marki,” wyjaśnia przedstawiciel marki.

Nowy symbol marki

Tak jak pisaliśmy kilka dni temu, nowe logo po raz pierwszy pojawiło się wraz z wydaniem ulepszonych wersji flagowych produktów Womanizera – Premium 2, Classic 2 i Starlet 3. Wraz z pojawieniem się coraz to doskonalszych produktów wykorzystujących technologię Pleasure Air marka chciała, aby również ich logo wzniosło się na nowe wyżyny i było początkiem zupełnie nowego rozdziału w historii Womanizera.

Co prawda nie wiadomo, czy poprzez ‘nową erę’ Womanizer ma na myśli ich połączenie z Lovehoney i stworzenie Lovehoney Group, czy może Womanizer ma w zanadrzu jakąś nową niespodziankę, która ponownie odmieni cały rynek zabawek dla dorosłych? Jedno jest pewne – Womanizer, tak jak ich produkty, cały czas się zmienia po to, aby dostarczać swoim klientom najwyższą jakość doznań.

Kraina-Doznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.