Womanizer wprowadza na rynek specjalną edycję Classic 2 z Marilyn Monroe

Międzynarodowa marka Womanizer, we współpracy z Monroe’s estate, wprowadza na rynek specjalną edycję swojego bestsellera – Classic 2. Dzięki tej premierze Womanizer sięga po esencję i moc najbardziej ikonicznej kobiety w historii Hollywood.

Tought LoveX

Dziedzictwo Marilyn Monroe

Marilyn Monroe jest jedną z najbardziej wpływowych ikon popkultury wszechczasów. Monroe przetarła wiele szlaków i wykuła swoją własną ścieżkę, pokazując swoją indywidualność i realizując swoje pasje w czasach, gdy możliwe drogi dla kobiet były nieliczne. Jej pionierski duch, niezależność i pewność siebie, wraz z niezrównaną mocą jej popularności, przekraczają kultury oraz środowiska i cały czas inspirują współczesne pokolenia.

Pozytywne i potężne feministyczne dziedzictwo Marilyn jest inspiracją dla nowej edycji Classic 2 od Womanizera, jednego z ich najlepiej sprzedających się produktów. Innowacyjna zabawka dla dorosłych jest dostępna w czterech nowych kolorach: biały marmur, czarny marmur, mięta i żywa czerwień i jest zapakowana w specjalne kolekcjonerskie pudełko prezentujące cztery ikoniczne zdjęcia Marilyn.

I. Am. Original.

Z okazji premiery Womanizer stworzył „I. Am. Original„, potężną kampanię wokół specjalnej edycji, która pokazuje Marilyn Monroe, jak również podkreśla jej rolę jako symbolu kobiet, które są silne i myślą przyszłościowo.

„Jesteśmy zachwyceni współpracą z Womanizerem przy tej ekskluzywnej premierze” – powiedziała Dana Carpenter z Authentic Brands Group (ABG), właścicielka majątku Marilyn Monroe. „Marilyn jest przekonującym przykładem silnej kobiety, która wykuła swoją własną ścieżkę na długo przed tym, jak Hollywood zaakceptowało silne kobiety. Dziś służy jako wzór do naśladowania dla kobiet, by celebrowały swoje ciała i czuły się komfortowo z tym, kim są.”

Promocyjny film kampanii „I. Am. Original.” można znaleźć na Youtube.

Marilyn Monroe Special Edition

Edycja specjalna Marilyn Monroe chce, aby wszystkie właścicielki łechtaczki same decydowały oraz cieszyły się swoją seksualność. Produkty wchodzące w skład specjalnej edycji, zawierają słynną, opatentowaną technologię „Pleasure Air„, która stymuluje wrażliwe zakończenia nerwowe łechtaczki za pomocą delikatnych fal powietrza. Produkty te stanowią idealne połączenie elegancji, prostoty i stylu. Jak każdy Womanizer Classic 2, oprócz 10 poziomów intensywności, subtelnego designu i cichego działania, edycja Marilyn Monroe oferuje również technologię ’Afterglow’ zapewniającą łagodne zakończenie po intensywnym orgazmie.

„Wierzymy, że Marilyn Monroe jest prawdziwym oryginałem, który inspirował i nadal inspiruje kobiety na całym świecie” – wyjaśnia Johanna Rief, z Womanizer. „Nasza specjalna edycja jest hołdem dla niej i jest zaprojektowana i pozycjonowana tak, aby wzmocnić wszystkie osoby na całym świecie, które identyfikują się jako kobiety, aby przełamać stereotypy i zdefiniować swoją własną seksualność”.

Womanizer Marilyn Monroe Special Edition jest już dostępny na Womanizer.com.

Śledź Womanizer na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.