Womanizer wprowadza na rynek pierwszy wibrator punktu G z falami powietrza

Globalna marka Womanizer po raz kolejny przesuwa granice w dziedzinie przyjemności z nowym Womanizer OG, pierwszym na świecie wibratorem punktu G, który łączy ukierunkowane fale powietrza i wibracje w celu potężnej orgazmicznej podróży.

 

Osiem lat temu technologia Pleasure Air firmy Womanizer zrewolucjonizowała rynek zabawek erotycznych, będąc pionierem zupełnie nowej kategorii zabawek dla dorosłych. Ich przełomowa technologia została zaprojektowana specjalnie po to, aby pobudzić zakończenia nerwowe łechtaczki i zapewnić nowy rodzaj niezwykłego orgazmu, którego nie da się osiągnąć za pomocą samych wibracji. Womanizer OG przenosi tę technologię na zupełnie nowy poziom i łamie normę, że penetracja jest najlepszym sposobem stymulacji, tworząc nowy sposób stymulacji punktu G.

Stymulacja pochwy z technologią Pleasure Air

Womanizer OG celuje w punkt G, wykorzystując charakterystyczną dla marki, opatentowaną technologię fal powietrza, która tworzy pulsujące fale i delikatne ssanie prowadzące do wyjątkowo nowego rodzaju orgazmu.

Dyrektor ds. inżynierii i produkcji Tobias Zegenhagen wyjaśnia: „Naszym głównym celem było stworzenie zoptymalizowanej zabawki wkładanej do pochwy, która umożliwia użytkownikom doskonałą podróż do odkrywania różnych stref erogennych kobiety, co skutkuje długotrwałym, satysfakcjonującym orgazmem. Skupiliśmy się na badaniach, aby zrozumieć stymulację wymaganą dla anatomii pochwy.”

Począwszy od 2018 roku, potrzeba było czterech lat badań, wielu prototypów i projektów, aby opracować Womanizer OG. Ergonomia, konstrukcja i możliwość regulacji były jednymi z głównych wyzwań, z którymi trzeba było się zmierzyć podczas tworzenia tego produktu. Najtrudniejszą przeszkodą techniczną w rozwoju Womanizer OG było określenie odpowiedniej siły technologii fal powietrza, potrzebnej do pobudzenia seksualnego. Ze względu na rodzaj produktu, który jest wkładany przez pochwę, pole ciśnienia musi być starannie skalibrowane, aby wywołać przyjemną i ukierunkowaną stymulację strefy erogennej, a dokładniej punktu G.

Ewolucja prototypów Womanizer OG

Punkt G a strefy erogenne pochwy

Do tej pory większość badań uważa, że punkt G istnieje, ale nawet wśród nich nie ma zgody. Na przykład, podczas gdy najnowsza literatura twierdzi, że punkt G istnieje jako receptor przyjemności, przyznaje również, że nie jest to określony, anatomiczny organ. Jest to raczej funkcjonalny, dynamiczny i zależny od hormonów obszar, który jest wysoce indywidualny w swoim rozwoju i zdolności do odczuwania przyjemności z powodu kilku czynników biologicznych i psychologicznych – mówiąc wprost, jest inny dla każdego.

Ze względu na zróżnicowaną lokalizację punktu G i indywidualny poziom wrażliwości, wymiary OG musiały zostać dokładnie obliczone. Obszerny proces rozwoju skupił się więc na stworzeniu odpowiedniej intensywności i elastyczności, która prowadzi do waginalnych doznań seksualnych.

10,000 danych w testach użytkowników

Podczas opracowywania nowej zabawki, zespół ds. innowacji i testowania Womanizera odgrywał integralną rolę we wprowadzaniu pomysłu w życie. Wstępne testy użytkowników z pierwszym prototypem OG rozpoczęły się w kwietniu 2019 roku, kilka miesięcy po tym, jak pierwszych 8 testerów alfa zostało poproszonych o użycie Womanizer Liberty, który był połączony z wydrukowanym w drukarce 3D kijkiem, aby zapewnić wewnętrzną stymulację.

Było ponad 250 testerów w 12 cyklach testowych, obejmujących ponad 11 różnych iteracji prototypu. W ciągu 3 lat przeprowadzono ponad 100 wywiadów i zebrano 10 000 różnych danych, które zostały wykorzystane do wprowadzenia na rynek pierwszego wibratora Pleasure Air do punktu G, będącego z pewnością najbardziej przetestowanym produktem w historii marki Womanizer.

Elisabeth Neumann, ekspert ds. testowania stwierdziła: „Wprowadzając ten produkt na rynek chcemy promować i podkreślać znaczenie przyjemności we wszystkich strefach erogennych, podkreślając znaczenie holistycznych struktur przyjemności. Womanizer chce zapewnić środki zachęcające ludzi do odkrywania ich indywidualnych potrzeb i preferencji i mamy nadzieję, że poprowadzimy przyszłość branży, aby zachęcić ludzi do znalezienia własnej unikalnej drogi do przyjemności.”

Womanizer OG – funkcje

Womanizer OG, który jest wynikiem wszystkich prototypów i testów, które Womanizer przeprowadził w ciągu ostatnich czterech lat, łączy wewnętrzną technologię Pleasure Air z wibracjami i oferuje 12 poziomów intensywności i 3 poziomy wibracji. Wykonany jest z miękkiego w dotyku silikonu i posiada funkcje Smart Silence – zabawka sama aktywuje się, gdy ma kontakt ze skórą – oraz Afterglow – przywracającą zabawkę do najdelikatniejszego ustawienia dla relaksującego zakończenia orgazmu. Produkt jest wodoodporny (IPX7) i obecnie dostępny w trzech kolorach: Bakłażanowy, Liliowy i Ciemnoszary.

Womanizer OG jest już dostępny na stronie womanizer.com, a od 8 listopada również będzie na lovehoney.co.uk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.