Womanizer wprowadza na rynek nową wersję DUO 2

Kobieca marka Womanizer wprowadza na rynek zaktualizowaną wersję swojej klasycznej zabawki dla dorosłych: DUO 2. Z większą ilością poziomów intensywności, a także nowymi, ekscytującymi kolorami, DUO 2 jednocześnie celuje w punkt G z intensywnymi wibracjami i łechtaczkę z Pleasure Air, tworząc głęboko satysfakcjonujące orgazmy łączone.

CaliTeens

Ponowne odkrycie króliczka

DUO 2 to coś więcej niż tylko ponowne wynalezienie wibratora z króliczkiem, jest to zabawka, która oferuje stymulację łechtaczki za pomocą fal powietrza i wibracje skupione na punkcie G w tym samym czasie. Funkcja ssania łechtaczki wykorzystuje opatentowaną przez Womanizer technologię Pleasure Air. Natomiast dzieki Smart Silence, zabawka włącza się tylko wtedy, gdy ma kontakt ze skórą. Urządzenie jest bardzo delikatne, ale intensywność można dowolnie zwiększyć – istnieje 14 poziomów intensywności fal powietrza oraz 10 różnych trybów wibracji wewnętrznego wibratora punktu G.

DUO 2 jest wykonany z jedwabiście miękkiego silikonu i jest wodoodporny. Intensywność stymulacji zewnętrznej i wewnętrznej może być kontrolowana oddzielnie, co pozwala na wszechstronność i dopasowanie do własnego ciała. Ten wyjątkowy wibrator skierowany jest do wszystkich kobiet, które chcą zintensyfikować swoją masturbację i odkryć nowe doznania – takie jak 'łączony Orgazm’.

Łączony Orgazm

Orgazmy łączone to jak twierdzi Womanizer dłuższe i jeszcze bardziej intensywne orgazmy, które można osiągnąć dzięki jednoczesnej stymulacji kilku miejsc. Mówiąc o orgazmach łączonych, chodzi o stymulację od wewnątrz w okolicach punktu G i jednocześnie od zewnątrz poprzez stymulację łechtaczki.

„Orgazm łączony może być pięknym doświadczeniem – ale nigdy nie powinno być tu presji. Masturbacja powinna być zawsze związana z przyjemnością i zabawą. Chodzi o lepsze poznanie własnego ciała, zbadanie własnych stref erogennych, co wszystko można doskonale zrobić z DUO 2.”, powiedziała Johanna Rief z Womanizer.

Womanizer DUO2 jest już dostępny na stronie womanizer.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.