Womanizer pod choinkę? Kalendarz Adwentowy 2021 od Lovehoney

Co prawda do świąt Bożego Narodzenia jest jeszcze sporo czasu, jednak już teraz Lovehoney zaprezentowało swoją propozycję erotycznego Kalendarza Adwentowego na 2021 rok. Wielu może zaskoczyć fakt, że pośród wielu niespodzianek, znaleźć w nim będzie można słynnego Womanizer Classic.

'

Od kiedy kilka lat temu, na rynku pojawiły się Kalendarze Adwentowe dla dorosłych, stały się one regularnym elementem świątecznego sezonu w sklepach erotycznych. Połączenie bogatej i różnorodnej gamy produktów dla dorosłych z ciekawością, co skrywa kolejne pudełeczko, sprawia że jest to idealny zestaw dla par, które chcą w bardziej rozkoszny sposób, odliczać dni do Bożego Narodzenia.

Każdy znajdzie coś dla siebie

Kalendarz Adwentowy Lovehoney na rok 2021, zawiera 24 ponumerowane okienka, których zawartość została starannie zaplanowana, aby zbudować i podsycić erotyczne napięcie, przed wielkim finałem w Wigilię. Całość zapakowana jest w subtelne duże czerwone pudełko, które w żaden sposób nie zdradza swojej zawartości. Wręcz odwrotnie, może ono stanowić część świątecznego wystroju.

Wewnątrz tajemniczych okienek znaleźć można zarówno zabawki erotyczne, jak również sprzęt do Bondage, czy różnego rodzaju akcesoria do gry wstępnej. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie, ponieważ produkty dobrane zostały zarówno pod kątem kobiecych jak i męskich potrzeb, a także z myślą o wspólnych zabawach w parze.

Pośród produktów jakie można znaleźć wewnątrz kalendarza są:

  • Womanizer Classic – Niezwykle popularny produkt na całym świecie, który sam kosztuje tyle, co cały świąteczny zestaw. Taka miła niespodzianka najprawdopodobniej jest wynikiem połączenia się właściciela marki Womanizer, Wow Tech Group z Lovehoney i stworzenia Lovehoney Group.
  • Przepaska na oczy – która pozwoli wyciszyć zmysł wzroku i skupić się na dotyku.
  • Kostka do gry wstępnej – oferująca 36 subtelnych kombinacji na podgrzanie atmosfery.
  • Świeczka zapachowa – przyjemny zapach wanilii stworzy zupełnie inną atmosferę w waszej sypialni.
  • Kulki Kegla – zabawka dla początkujących która również wzmocnia dno miednicy.
  • Kryształowy korek analny – Ładna aluminiowa wtyczka dla początkujących.
  • Mini wibrator punktu G – jego lekko zakrzywiona końcówka przeznaczona jest do stymulacji punktu G, ale również może służyć do punktowej stymulacji łechtaczki.
  • Kajdanki na nadgarstki – satynowy materiał jest przyjemny dla skóry a kajdanki są łatwe do zakładania i zdejmowania.
  • Masturbator – krótki silikonowy masturbator, który obejmuje czubek penisa.
  • Pierścień na penisa z króliczkiem – silikonowy pierścień na penisa z tak zwanymi ‘uszami królika’ służącymi do stymulacji łechtaczki podczas penetracji.

To tylko niektóre z niespodzianek które czekają po drugiej stronie tajemniczych okienek w Kalendarzu Adwentowym od Lovehoney. Niewątpliwie, już sama obecność Womanizera Classic sprawia, że Lovehoney wysoko powiesiło poprzeczkę w tym roku. Prawda jest taka, że tylko dla tego produktu warto kupić ten zestaw. Wręcz można powiedzieć, że jest to niezwykle ładnie zapakowany Womanizer Classic z 23 dodatkami! Taka okazja na pewno zbyt szybko się nie powtórzy.

Kalendarz adwentowy Lovehoney 2021 można kupić tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.