Womanizer otrzymuje nagrodę za Najlepszą Linię Produktów Luksusowych na targach eroFame

Globalna marka Womanizer otrzymała podczas targów eroFame w Hanowerze nagrodę EAN za Najlepszą Linię Produktów Luksusowych. Wraz ze swoim partnerem, firmą Orion, Womanizer zaprezentował aktualne i nadchodzące produkty na jednym z największych stoisk na targach.

'

Szczęśliwi z powrotu targów, które miały długą przerwę spowodowaną przez Covid, zespół Womanizer przywiózł swoje szerokie portfolio produktów na eroFame. Oprócz wszystkich obecnych produktów, w tym ich Specjalnej Edycji Marilyn Monroe, Womanizer pokazał również najnowszą innowację, Womanizer OG, która zostanie wprowadzona na rynek na początku listopada i doda nową kategorię do portfolio marki. Jest to pierwszy wibrator punktu G z technologią Pleasure Air, który łączy ukierunkowane fale powietrza z wibracjami i oferuje prawdziwie potężną orgazmiczną podróż.

Podczas wręczania nagrody za Najlepszą Linię Produktów Luksusowych Binh-An Dang, dyrektor sprzedaży B2B EMRA & APAC, skomentowała:

„Wspaniale było wrócić na eroFame. Byliśmy naprawdę podekscytowani mogąc pokazać naszą najnowszą innowację, Womanizer OG, która pojawi się na rynku w listopadzie. Opinie odwiedzających były niesamowite i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć go w sklepach. Otrzymanie nagrody za Najlepszą Linię Produktów Luksusowych napawa nas dumą i jest wielkim uznaniem dla całego naszego zespołu!”.

Aby uzyskać więcej informacji o Womanizer, odwiedźcie Womanizer.com i śledźcie ich na Twitterze oraz Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.