Winni 2 od Svakom, Nowy Sterowany Aplikacją Pierścień na Penisa

Svakom ogłosił wprowadzenie na rynek nowego produktu, pierścień na penisa Winni 2. Jest to nowa, udoskonalona wersja ich wcześniejszego produktu, która została stworzona w oparciu o opinie użytkowników.

'

„Oryginalny Winni był popularny wśród klientów Svakom” – powiedział przedstawiciel Svakom. „Wysłuchaliśmy uważnie opinii użytkowników i stworzyliśmy zaktualizowaną, bardziej wydajną i przystępną wersję”.

Ulepszony w stosunku do oryginalnego projektu, pierścień Winni 2 zawiera nowe dodatkowe funkcje: kontrola za pośrednictwem aplikacji oraz światła LED. Winni 2 posiada 5 różnych wzorów wibracji zaprojektowanych do stymulacji penisa i łechtaczki dzięki swojej spiczastej główce. Każdy tryb wibracji oferuje również 5 poziomów intensywności.

„Pierścień Winni 2 jest ultra rozciągliwy i zaprojektowany tak, aby pasował do każdego rozmiaru. Może rozszerzyć się do imponujących rozmiarów i konsekwentnie zwężać się wokół penisa, aby zapewnić boską satysfakcję.”

Dostępny w stylowym czarnym kolorze z szykownym złoceniem, Winni 2 oferuje zarówno komfort jak i luksus. Szpiczasta główka zapewnia szeroki, ukierunkowany zakres stymulacji, podczas gdy miękki silikonowy materiał pozwala na łatwe mocowanie i delikatne doznania.

„Zachowaliśmy pilota zdalnego sterowania, ponieważ chcemy, aby nasze zabawki były tak dostępne, jak to tylko możliwe, ale dodaliśmy również możliwość korzystania z aplikacji” – kontynuuje przedstawiciel Svakom. „Używając aplikacji Svakom App, można odblokować wiele dodatkowych funkcji, takich jak zabawa na odległość – idealna do odkrywania swoich granic”.

Wskaźniki LED które pojawiły się w nowej wersji pierścienia, oferują za pomocą kolorów możliwość rozpoznawania i śledzenia ulubionych trybów, a także pozwalają na łatwe przełączanie niezależnie od sytuacji.

„Ładowanie typu pinhole daje Winni 2 przewagę, gdy szukasz uwodzicielskiej przygody w bardziej wilgotnych miejscach. Pełne naładowanie pozwoli Ci na całą godzinę niesamowitej zabawy”.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Winni 2, odwiedź stronę svakom.com i śledź firmę na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.