Wicked Sensual Care zdobywa trzy nominacje do nagród 2022 Xbiz

Wicked Sensual Care, innowacyjna marka w dziedzinie zdrowia seksualnego, otrzymała trzy nominacje do nagród 2022 Xbiz Awards, w tym nominację do tytułu Firmy Produkującej Lubrykanty Roku.

Lovense

Stworzona, aby wzmocnić intymne przygody, kolekcja Wicked Sensual Care oferuje luksusowe lubrykanty i ulepszacze idealne do zabaw z partnerem i solo. Marka wykorzystuje ekskluzywne formuły i najlepsze składniki, aby stworzyć najwyższej jakości lubrykanty na rynku.

Osiągnięcia firmy w zakresie innowacji przyniosły jej nominację do tytułu Firmy Produkującej Lubrykanty Roku, a simply™ AQUA Special Edition, flagowy produkt firmy z kolekcji simply™, otrzymało nominację w kategorii Seksualny Lubrykant Roku. Strateg marki WSC i rezydujący edukator seksualny Jessica Drake, również została doceniona nominacją w kategorii Sexpert Roku.

Simply™ AQUA Special Edition została stworzona jako sposób na wsparcie organizacji LGBTQ+, a Wicked Sensual Care przeznacza procent swoich dochodów na rzecz różnych lokalnych i globalnych organizacji LGBTQ+ przez cały czas.

„To zaszczyt być nominowanym zarówno do tytułu Firmy Roku jak i Seksualnego Lubrykantu Roku przez XBIZ,” zachwyciła się Cassie Pendleton, Dyrektor Marketingu Wicked Sensual Care. „Otrzymanie takiego uznania jest niesamowicie satysfakcjonujące. Dziękujemy wszystkim w XBIZ za kontynuowanie uznania dla naszego zaangażowania w zdrowie seksualne i dobre samopoczucie.”

Rozdanie nagród XBIZ Awards w 2022 roku odbędzie się 9 stycznia 2022 roku w Hollywood Palladium. Pełna lista nominowanych dostępna jest tutaj.

Aby dowiedzieć się więcej o Wicked Sensual Care, odwiedź stronę WickedSensualCare.com oraz śledź ich na Twitterze i Instagramie.

Fun Factory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.