Wicked Sensual Care zdobywa 2 nominacje do 2022 AVN Awards

Wicked Sensual Care, innowacyjny marka w dziedzinie zdrowia seksualnego i odnowy biologicznej, ma przyjemność ogłosić, że jest nominowana w kategoriach Najlepsza Marka Lubrykantów i Najlepszy Producent Środków Wzmacniających do nagród 2022 AVN Awards.

Lovense

Po wcześniejszym zdobyciu nagrody Najlepszy Producent Lubrykantów w 2014, 2018 i 2020 roku, Wicked Sensual Care jest pierwszą firmą, która zdobyła status trzykrotnego zdobywcy tego tytułu, odkąd kategoria ta została wprowadzona przez AVN dekadę temu.

Zdecydowane zaangażowanie Wicked Sensual Care w innowacje, komfort i seksualne dobre samopoczucie, piękne wzornictwo i wysokiej jakości składniki sprawiają, że marka nadal wyróżnia się na mocno nasyconym rynku produktów intymnych.

„Jesteśmy zaszczyceni, że zostaliśmy nominowani zarówno w kategorii Najlepszy Producent Środków Wzmacniających, jak i Najlepsza Marka Lubrykantów” – zachwyciła się Cassie Pendleton, Dyrektor Marketingu Wicked Sensual Care. „W Wicked Sensual Care postrzegamy to, co robimy, jako coś więcej niż tylko produkcję lubrykantów. Głęboko wierzymy w destygmatyzację używania lubrykantów i sprawienie, by nasze produkty stały się podstawą przyjemności ludzi. Ogromne podziękowania dla AVN za to uznanie.”

Wirtualna ceremonia ogłoszenia zwycięzców 2022 AVN Awards odbędzie się w sobotę, 22 stycznia na stars.avn.com. Pełna lista nominowanych dostępna jest tutaj.

Aby dowiedzieć się więcej o Wicked Sensual Care, odwiedź stronę WickedSensualCare.com oraz śledź ich na Twitterze i Instagramie.

Fun Factory

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.