Wicked Sensual Care Wprowadza na Rynek Antybakteryjny Czyścik do Zabawek Erotycznych

Najlepszy Producent Środków Intymnych 2022 roku według AVN, Wicked Sensual Care oficjalnie ogłosił wprowadzenie na rynek simply™ Foam & Fresh. Jest to najnowszy produkt z linii simply™ słynącej z wysokiej jakości lubrykantów i kosmetyków intymnych.

Insane Coeds

simply™ Foam & Fresh jest to antybakteryjna, pianka do czyszczenia zabawek erotycznych, będąca bezpieczną alternatywą dla zwykłego mydła z wodą. Po raz pierwszy produkt został zaprezentowany w marcu tego roku na targach Altitude Intimates Show 2022 w Las Vegas, gdzie od razu zyskał uznanie i stał się hitem zarówno wśród sprzedawców detalicznych, jak i dystrybutorów.

„Byliśmy zachwyceni, że po raz kolejny mogliśmy wziąć udział w Altitude Intimates Show”, powiedziała Cassie Pendleton, Dyrektor Marketingu Wicked Sensual Care, „zwłaszcza z tak dynamicznym produktem jak simply™ Foam & Fresh. To doskonały sposób na odkażenie, odświeżenie i ochronę intymnych produktów. Zapewnia konsumentom maksymalne wykorzystanie ich zabawek. Ten środek czyszczący jest niezbędny w każdym pudełku z zabawkami!”.

simply™ Foam & Fresh zapewnia świeżość i bezpieczeństwo, usuwając bakterie i mikroorganizmy z powierzchni wszystkich materiałów, z których wykonane są zabawki. Nie zawiera alkoholu i parabenów, a jego silna formuła została wzbogacona o ekstrakt z lawendy, eukaliptusa, drzewa herbacianego, mięty pieprzowej, rozmarynu i liści oliwnych.

Składniki te działają jak silne środki antyseptyczne i antybakteryjne, dzięki czemu znacznie zwiększają siłę działania i zapewniają spokój podczas zabawy.

simply™ Foam & Fresh wkrótce będzie dostępny w najlepszych sklepach erotycznych oraz na stronie wickedsensualcare.com.

Aby uzyskać najnowsze informacje o Wicked Sensual Care, w tym porady dotyczące zdrowia seksualnego i dobrego samopoczucia od edukatorki seksualnej Jessiki Drake, śledź firmę na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.