We-Vibe Vector+ powraca z nowymi kolorami i pilotem

We-Vibe, wiodąca marka wibratorów dla par, ponownie wprowadza Vector+, wibrujący masażer prostaty w dwóch odważnych nowych kolorach, czarny węgiel i niebieski kobalt.

Insane Coeds

Vector+ od We-Vibe to masażer prostaty, zaprojektowany i opracowany we współpracy z wiodącymi seksuologami klinicznymi, aby stymulować prostatę i krocze jednocześnie, tworząc nowy zaawansowany rodzaj orgazmu.

Te podwójne doznania doskonale współgrają z innymi zabawkami lub stymulacją manualną, zarówno w pojedynkę, jak i z partnerem. Zabawkę można kontrolować za pomocą pilota lub aplikacji We-Vibe, aby dodać nowy wymiar do swojej przyjemności w sypialni.

Vector+ oferuje 4 poziomy intensywności i 6 wzorów wibracji, aby przyjemność jaką oferuje była jeszcze bardziej zróżnicowana, jest wykonany z jedwabiście gładkiego silikonu i jest wodoodporny. Ci, którzy nie lubią głośnych zabawek, również będą zadowoleni, ponieważ jest on bardzo cichy.

We-Vibe Vector+ będzie dostępny 17 października za 139€ na stronie we-vibe.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.