We-Vibe ogłasza nową generację Sync z trzema nowymi kolorami

We-Vibe, wielokrotnie nagradzana marka wibratorów, rozszerza swoje flagowe portfolio produktów dla par, wprowadzając drugą generację Sync w trzech nowych kolorach: różowym, fioletowym i ciemnozielonym.

CaliTeens

Sync to najlepiej sprzedający się wibrator do majtek, zaprojektowany w celu stworzenia głębszego połączenia poprzez wspólne doświadczenia seksualne. Elastyczny i oferujący zdalne sterowanie, Sync jest kwintesencją wibratora dla par, nie bez powodu nazywany jest klasykiem.

Miękkie krawędzie, elastyczne dopasowanie do ciała i elegancka konstrukcja sprawiają, że Sync wygodnie wsuwa się do środka, zapewniając maksymalny komfort i wygodne użytkowanie podczas seksu. Zapewnia 10+ trybów wibracji, więc każdy może dopasować moc i rytm zgodnie ze swoimi upodobaniami za pomocą pilota lub bezpłatnej aplikacji We-Vibe. Bez względu czy po drugiej stronie pokoju czy kontynentu, może on nadać grze wstępnej dodatkową rozpalającą iskrę. A jeśli wolicie bardziej intymne doświadczenia, Sync pozwala parom doświadczyć wspólnych wibracji podczas seksu.

Sync jest wykonany z jedwabiście gładkiego silikonu, wodoodporny, nie wymaga baterii i aby nie przeszkadzać podczas użytkowania jest bardzo cichy.

We-Vibe Sync jest dostępny na stronie we-vibe.com i lovehoney.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.