We-Vibe Bond, pierścień z licencją na… przyjemność poza sypialnią

Niemiecka marka We-Vibe, wypuściła nowy produkt, który określiła jako ‘Smartwatch dla twojego penisa’. Nowe urządzenie, który jest pierścieniem na penisa, nazywa się Bond… We-Vibe Bond i jest to unikatowy rodzaj seks-zabawki dla mężczyzn, której głównym przeznaczeniem jest dyskretnie noszenie pod ubraniem, w celu przeniesienia gry wstępnej na nowy poziom i do nowych miejsc.

CaliTeens

Osoby posiadające penisa są mocno rozpieszczane przez producentów zabawek erotycznych w tym roku. Dopiero co Fun Factory wypuściło nowy pierścień NOS, a Hot Octopuss nową wersję pierścienia Atom Plus Lux, a teraz do kategorii zaawansowanych pierścieni na penisa, dołączył najnowszy produkt We-Vibe – Bond.

Gra wstępna dla mężczyzn

Bond nie jest typowym pierścieniem, którego celem jest wyłącznie dodatkowa stymulacja podczas stosunku. Bond został zaprojektowany tak, by podniecać również poza sypialnią. Jego możliwość dyskretnego i komfortowego noszenia pod ubraniem sprawia, że można wręcz powiedzieć, że jest to wibrator do majtek, jednak takich w których znajduje się penis.

Jesteśmy podekscytowani dodaniem We-Vibe Bond do naszego portfolio produktów – powiedział przedstawiciel We-Vibe. – Podczas gdy większość pierścieni na penisa jest zaprojektowanych do noszenia podczas seksu, cel Bonda jest zupełnie inny. Zaprojektowaliśmy go, aby dodać ten dodatkowy poziom podniecenia, gdziekolwiek chcesz, nawet w miejscach, gdzie normalnie nie odważyłbyś się na intymność.

Nie ważne czy lubisz dreszczyk emocji związany z byciem złapanym, czy też dreszczyk emocji związany z brakiem konwencjonalnej sypialni. Oddanie kontroli partnerowi sprawia, że Bond jest idealnym urządzeniem do urozmaicenia i dodania pikanterii podczas spaceru, pikniku w parku czy romantycznej kolacji. Natomiast jego bardzo proste zakładanie i zdejmowanie powoduje, że jest on jedynym urządzeniem dla posiadaczy penisa, które można założyć i nosić tak łatwo jak zegarek.

Szybkie i bardzo wygodne zakładanie.

Porównanie do zegarka wcale nie jest na wyrost. Rzecz która szczególnie wyróżnia Bonda od innych pierścieni to sposób w jaki jest zakładany. Bond posiada regulowany system szybkiego otwierania o nazwie ‘Custom Fit’, dzięki któremu jest on wyjątkowo łatwy do założenia i zdjęcia. Wystarczy owinąć silikonową opaskę dookoła penisa i jąder i zapiąć ją w odpowiednim dla siebie rozmiarze. Dopasowanie średnicy pierścienia do własnego ciała, umożliwia specjalne przedłużenie o nazwie ‘Link Custom Fit’.

Ponieważ Bond może być otwierany, bardzo łatwo jest go założyć i zdjąć w dowolnym momencie, czyniąc Bond idealną zabawką do wypróbowania nowych ekscytujących doświadczeń w innym otoczeniu, czy to samemu, czy z partnerem – przedstawiciel We-Vibe kontunuuje.

Wygodne zapięcie, umożliwiające otworzenie pierścienia sprawia, że nie tylko osoby, które panicznie boją się przekładania jąder przez małą dziurkę, ale również te, które posiadają bujny zarost dookoła penisa, bez problemu poradzą sobie z jego założeniem bez zbędnych nerwów i bólu.

Bond umożliwia wygodne zapięcie, bez konieczności przekładania penisa i jąder

Co jeszcze oferuje Bond?

Wykonany z bezpiecznego dla ciała silikonu oraz z elementami z ABS, czarny pierścień, jest bardzo cichy. Dzięki czemu nie trzeba się obawiać, że ktoś usłyszy jak pracuje. Natomiast jego ergonomiczny kształt sprawia, że nie przeszkadza on w normalnej aktywności. Jednak pamiętajcie, że w przypadku pierścieni na penisa nie jest wskazane ich długotrwałe noszenie, w szczególności podczas erekcji. Producent zaleca nie nosić go dłużej niż przez 30 minut.

Oczywiście, w każdej zabawce przeznaczonej do noszenia w miejscach publicznych nie może zabraknąć zdalnego sterowania. W przypadku Bonda można tego dokonać na dwa sposoby: przy użyciu dołączonego pilota lub aplikacji We-Connect.

Szczególnie interesująca jest możliwość sterowania za pomocą darmowej aplikacji We-Connect, ponieważ oprócz rozszerzonego zakresu ustawień, umożliwia ona sterowanie z praktycznie dowolnej odległości. Wystarczy, że obie osoby ściągną aplikację na swoje telefony. Wówczas wystarczy, że osoba nosząca pierścień sparuje go ze swoim telefonem, a następnie za pomocą aplikacji wyśle partnerowi zaproszenie do sterowania urządzeniem.

Bond jest całkowicie wodoodporny, dzięki czemu można go stosować również w wannie czy pod prysznicem oraz łatwo wyczyścić. Ładowany jest za pomocą specjalnego kabla USB dołączonego do zestawu. Pełne naładowanie trwa około 90 minut i pozwala do 120 minut zabawy na jednym ładowaniu.

Więcej informacji na temat pierścienia We-Vibe Bond dostępnych jest na stronie producenta tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.