Violet Myers i Malik Delgaty są najnowszymi gwiazdami Fleshlight i Fleshjack

Interactive Life Forms, firma odpowiedzialna za markę Fleshlight i Fleshjack, ogłosiła współpracę z Violet Myers i Malikiem Delgaty’m, a wraz z nią wprowadzenie na rynek produktów zawierających trzy nowe tekstury.

'

Jak zawsze w przypadku produktów Fleshlight i Fleshjack, które zostały stworzone przy współpracy z gwiazdami kina dla dorosłych, dwie nowe linie produktów obejmują zabawki, które zostały specjalnie uformowane w oparciu o anatomie gwiazd.

W kolekcji Violet Myers znajdują się dwa produkty – jeden zawiera otwór wzorowany na jej waginie, z ekskluzywną teksturą „Waifu„, a drugi jest wzorowany na jej anusie, z ekskluzywną teksturą „Ahegao„.

Podobnie jest w przypadku kolekcji Malika Delgaty’ego, która obejmuje dwie zabawki – tradycyjny rękaw Fleshjack z otworem wzorowanym na jego anusie, z ekskluzywną teksturą „Jackhammer„, a druga to dildo replikujące jego penisa.

„Violet jest jedną z najbardziej pożądanych modelek, o której słyszeliśmy od naszych fanów w ciągu ostatniego roku” – powiedział Daniel Harvell, dyrektor marketingu Fleshlight. „Jest ulubioną przez fanów dziewczyną z fantazji anime, która ożyła, a teraz jej fani mogą doświadczyć jej smaku w prawdziwym życiu. Nasz zespół projektowy włożył wiele pracy w nowe i unikalne tekstury, których mężczyźni doświadczą podczas korzystania z jej zabawek – na podstawie wczesnych testów i opinii wiemy, że zostaną one bardzo dobrze przyjęte.”

„Malik jest stosunkowo nowy w branży dla dorosłych, ale szybko zrobił furorę. Wystarczy na niego spojrzeć i już się wie dlaczego. Dawno nie widziałem, aby fani tak bardzo prosili o męskie zabawki, jak robili to w jego przypadku. Jego fani szaleli z niecierpliwości i wkrótce zostaną sowicie wynagrodzeni – to jedne z najlepszych reprezentacji męskiej anatomii, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy.” kontynuował Harvell.

Wszystkie trzy nowe rękawy posiadają własne unikalne tekstury wewnętrzne. Tak jak wszystkie produkty marki Fleshlight i Fleshjack, zabawki wykonane są w 100% z bezpiecznego dla ciała opatentowanego materiału SuperSkin.

Wszystkie produkty są już dostępne w sprzedaży na całym świecie za pośrednictwem strony Fleshlight.com/VioletMyers i Fleshjack.com/MalikDelgaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.