Vibe with Me, nowa technologia od Lovense dla stron z kamerkami

Lovense ogłosiło udostępnienie nowej technologii, która ma wzbogacić doświadczenia osób oglądających pokazy kamerkowe dla dorosłych. Vibe with Me pozwala na synchronizację nieograniczonej liczby seks-zabawek producenta, z zabawką osoby prowadzącej pokaz.

ILoveBlackGirls

Sprzedaż seks zabawek wśród zwykłych ludzi rośnie ostatnio w ogromnym tempie i to zainspirowało nas do opracowania tej wspaniałej technologii dla miłośników cam show, która dodaje nowe doświadczenie i wyjątkowe uczucie immersji – powiedziała Dan Liu, dyrektor generalny Lovense. – Wspólna zabawa z ulubionym modelem i innymi widzami oraz uruchamianie wielu zabawek w tym samym czasie to świetna zabawa i doskonały sposób, aby uczynić pokaz bardziej ekscytującym.

Technologia Vibe with Me oferuje zbliżoną interakcję do tej, którą można było doświadczyć podczas Lovense Orgy 2021. Wszystkie osoby które zsynchronizują swoje urządzenia z zabawką modelki lub modela, będą mogły w tym czasie odczuwać takie same stymulacje jakie oferuje zabawka performera.

Vibe with Me jest to aplikacja w rozszerzeniu Lovense Cam Extension. Aplikacja dostępna będzie jako darmowa opcja na różnych stronach z kamerkami, które są zintegrowane z Lovense. Oznacza to, że w przypadku włączenia Vibe with Me, każdy widz będzie mógł zsynchronizować swoją zabawkę z zabawką osoby której pokaz ogląda.

Lovense ogłosiło też wyłączne partnerstwo z BongaCams, jedną z najpopularniejszych na świecie platform z pokojami z kamerkami online. Partnerstwo polega, na udostępnieniu dodatkowych opcji obsługi technologii Vibe with Me performerom BongaCams.

Osoby które prowadzą swoje pokazy na platformie BongaCams, mają dostęp do takich opcji jak ustanowienie ceny dla widzów za możliwość zsynchronizowania swoich zabawek czy możliwość ustawienia automatycznej aktywacji synchronizacji Vibe with me przy osiągnięciu celu pokazu.

Jesteśmy bardzo podekscytowani, że jako pierwsi w branży dla dorosłych wprowadzamy interaktywną funkcję Vibe with Me! – powiedział przedstawiciel BongaCams. – Jesteśmy pewni, że poprawi to doświadczenia z kamerkami na żywo dla naszych użytkowników, pozwoli naszym modelkom zarobić więcej pieniędzy, a co najważniejsze, pozwoli obu stronom doświadczyć wszystkich przyjemności, jakie zapewnia ta funkcja!.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.