Tulip – mały ale potężny, nowy bullet od Svakom

Svakom ogłosił wprowadzenie na rynek nowego wibratora typu bullet o nazwie ’Tulip’. Firma podkreśla, że pomimo jego niepozornego rozmiaru, oferuje on bardzo silne wibracje.

 

„Tulip jest jedną z najmniejszych zabawek SVAKOM, mieści się w dłoni, ale nie daj się zwieść jego kompaktowym rozmiarom, Tulip jest wystarczająco potężny, aby sprawić, że twoje palce u nóg zaczną się zaciskać” powiedział reprezentant Svakom.

Poza intensywnymi wibracjami, które są jedną z najważniejszych zalet wibratora, Tulip oferuje też 10 różnych trybów wibracji, które można dowolnie kontrolować za pomocą jednego przycisku.

Przedstawiony jako wszechstronna zabawka, „Tulip może być używany w grze wstępnej do stymulacji wrażliwych obszarów lub podczas akcji, aby urozmaicić zabawę w sypialni. Jest to zabawka, którą polecilibyśmy poszukiwaczom przyjemności na każdym poziomie, ale bardziej osobom, które normalnie stronią od zabawek erotycznych. Rozmiar Tulipa jest bardzo przyjazny dla początkujących, podobnie jak slogan tej zabawki, chcemy, aby Tulip był 'kluczem’ do 'odblokowania najgłębszych pragnień ludzi’.”

Dostępny w dwóch kolorach – fioletowym i czarnym – Tulip, podobnie do swojego starszego kolegi Svakom Elmer, posiada prążkowaną teksturę. Takie rozwiązanie zostało zastosowane ponieważ sprawia, że wibrator jest ‘świetny do gładkiego wkładania’. Cały wibrator powleczony jest bardzo miękkim, wysokiej klasy silikonem medycznym, którego aksamitna gładkość również ułatwia wprowadzenie.

Jak na wibrator typu bullet przystało, Tulip posiada bardzo kompaktowy rozmiar, 10cm długości oraz 2,5cm średnicy sprawia, że bez problemu zmieści się do każdej torebki czy nawet do kieszeni. Zabawka ładowana jest za pomocą dołączonego kabla USB i oferuje godzinę nieprzerwanych wibracji po pełnym naładowaniu, które również trwa godzinę. Do tego Tulip jest w pełni wodoodporny, więc można go zabrać pod prysznic lub na długą relaksującą kąpiel, a zarazem bardzo łatwo wyczyścić po użyciu.

„Jest to kieszonkowa zabawka, ale upewniliśmy się, że projekt i materiał są najwyższej jakości, co było znakiem rozpoznawczym SVAKOM od samego początku”, wyjaśnił reprezentant Svakom.

Aby dowiedzieć się więcej na temat wibratora Tulip odwiedź stronę Svakom tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.