Torch Joyride od Blush, czyli masturbator jęczący z rozkoszy

Firma Blush Novelties wypuściła nowy produkt Torch Joyride – zaawansowany masturbator, który nie tylko oferuje automatyczne ruchy, ale również realistyczne jęki podczas użytkowania. Urządzenie według producenta ma całkowicie zmienić sposób, w jaki mężczyźni będą myśleć o swoich zabawkach erotycznych.

'

Produkty dla mężczyzn w tej kategorii nie zawsze są traktowane z taką samą uwagą jak inne – stwierdziła Kierownik sprzedaży Blush Nancy Cosimini. – Blush chciał zaoferować coś naprawdę innego z Torch Joyride i jesteśmy dumni, że możemy zaoferować konsumentom wysokiej jakości produkt zaprojektowany specjalnie z myślą o ich przyjemności.

Masturbator Torch Joyride posiada zaawansowaną technologię ‘Blush auto stroker’, która oferuje użytkownikowi 7 różnych trybów pracy. Technologia ta ma na celu umożliwić lepsze dopasowanie urządzenia, do własnych upodobań oraz zapewnić jak najbardziej realistyczną przyjemność. Dodatkowo produkt posiada podstawę z przyssawką, która umożliwia zamocowanie urządzenia i wygodne korzystanie z niego bez użycia rąk.

Jednak funkcją która najbardziej wyróżnia Torch Joyride są realistyczne jęki. Co prawda urządzenie nie posiada wbudowanych głośników i zamiast tego należy użyć dołączonych słuchawek, jednak jest to funkcja której próżno szukać w innych urządzeniach tego typu. Jęki jakie oferuje produkt mają zapewnić zupełnie nowe, wciągające doświadczenie, które dopasowuje każdy ruch do dźwięków rozkoszy.

Niewątpliwie mężczyźni, którzy największą przyjemność podczas stosunku osiągają kiedy ich partnerka wzdycha z rozkoszy lub nie wyobrażają sobie oglądania filmów dla dorosłych bez dźwięku szczególnie polubią nietypową funkcję jaką oferuje Torch Joyride.

Masturbator składa się z dyskretnej zewnętrznej tuby oraz wewnętrznego rękawa wykonanego z miękkiego TPE. Przód rękawa wzorowany jest na kształt sromu z wyraźnie zarysowaną łechtaczką. Do zestawu dołączony jest również kabel USB oraz słuchawki.

Rzeczą na którą należy zwrócić uwagę w przypadku Torch Joyride jest 30 dniowa gwarancja, Jednak biorąc pod uwagę żywotność TPE nie jest to dużym zaskoczeniem. Dlatego nie powinno się za mocno rozciągać rękawa podczas wyjmowania oraz mycia.

Więcej informacji na temat Torch Joyride można przeczytać na stronie producenta tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.