The Lovers od Plazacraft będzie dostępne w języku polskim i francuskim

Plazacraft zaprezentowało się ostatnio światowej publiczności podczas targów eroFame w Hanowerze. Żywe zainteresowanie jakie wzbudziła gra The Lovers oraz jej unikatowa rozgrywka sprawiło, że ich oferta zostanie wzbogacona o dwie nowe wersje językowe.

Insane Coeds

Na początku Października tego roku miały miejsce targi eroFame, podczas których polski producent Plazacraft zaprezentował swoją grę erotyczną dla par. The Lovers spotkało się z pozytywnym odbiorem, w szczególności pośród firm i dystrybutorów posiadających w swojej ofercie gry erotyczne.

“Targi były zdecydowanie udane, pokazaliśmy się z dobrej strony i dużo ludzi z branży, którzy mają w swojej ofercie gry, było mile zaskoczonych rozgrywką i możliwościami jakie oferuje The Lovers.” powiedział Roman Plaza twórca gry i właściciel Plazacraft.

Stoisko Plazacraft podczas eroFame

Zainteresowanie było na tyle duże, że Plazacraft zapowiedziało rozszerzenie oferty o dwie nowe wersje językowe – polską i francuską, które trafią na odpowiednie rynki pod koniec grudnia 2022/na początku stycznia 2023. W wersji francuskiej pojawi się pełna oferta, czyli wszystkie poziomy gry podstawowej oraz dodatki, natomiast w wersji polskiej, na początku dostępny będzie pierwszy poziom podstawowej wersji The Lovers Level 1 Romantic.

The Lovers jest to gra erotyczna dla par, która zamiast być rozgrywana przez jeden wieczór, może trwać nawet kilka tygodni. Tempo rozgrywki i realizowania zadań, które kochankowie otrzymują na specjalnych kartach, zależne jest od potrzeb, możliwości i pomysłów graczy. The Lovers jest długotrwałą przygodą, która pomaga parom odkrywać ich własne fantazje erotyczne, przełamać nieśmiałość oraz inspiruje do odkrywania nowych przyjemności. Gra oferuje kilka poziomów, różniących się intensywnością zadań, oraz tematyczne dodatki, które umożliwiają dopasowanie rozgrywki do własnych upodobań i fantazji.

Więcej na temat The Lovers możecie dowiedzieć się z naszego wywiadu z Romanem Plazą oraz na oficjalnej stronie thelovers.eu.

Śledźcie Plazacraft na Instagramie oraz Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.