Tenga planuje wysłać w kosmos swoje masturbatory

Pomimo, iż w tym roku minęło równo 60 lat, od kiedy po raz pierwszy człowiek poleciał w kosmos, to jednak nadal jest wiele rzeczy, których jeszcze nie zbadano w stanie nieważkości. Na przykład, jak podaje NASA, do chwili obecnej jeszcze żaden astronauta nie uprawiał seksu w kosmosie. Japońska marka Tenga postanowiła coś z tym zrobić.

'

Tenga, firma znana z produkcji wysokiej jakości masturbatorów, od samego początku bardzo duży nacisk kładła na stosowanie autorskich technologii w swoich produktach, w celu oferowania jak najwyższej jakości doznań. Ich produkty takie jak seria Air-Tech, Spinner czy Flip Zero znane są na całym świecie.

Teraz założyciel firmy, Koichi Matsumoto, planuje wysłać swoje produkty w kosmos, aby zebrać dane mające na celu stworzenie pierwszej na świecie zabawki erotycznej, służącej do masturbacji w kosmosie. Jak powiedział w wywiadzie z serwisem IFLScience:

Od momentu założenia firmy mocno wierzyłem, że w końcu pojawi się ogromne zapotrzebowanie na TENGĘ w kosmosie. Seksualność i jej potrzeby są zawsze częścią nas, dlatego chcę wykorzystać tę okazję, dzięki przypadkowemu spotkaniu z [założycielem Interstellar Technologies Inc] Takafumi Horie, jako nasz pierwszy krok w kierunku rozwoju produktów kosmicznych.

Być może pewnego dnia będziemy w stanie stworzyć coś, co NASA będzie chciała włączyć do swoich przedsięwzięć w kosmosie
.

Pierwsza seks zabawka w kosmosie

Start czerwonej rakiety Tengi, nawiązującej do kolorystyki pierwszych produktów firmy nastąpi w przeciągu najbliższego miesiąca, w zależności od warunków pogodowych. Wystartuje ona z kosmodromu Hokkaido w północnej Japonii i poleci w górę około 100 kilometrów.

Na orbitę zabrany zostanie specjalnie zmodyfikowany masturbator Tenga Cup, który, jak twierdzi firma, będzie gromadzić dane na temat warunków, jakie panują w kosmosie i jak wpływają one na zabawkę.

Na pokład zabrane zostaną również, dobrze znane fanom marki, dwie kultowe figurki firmy, wzorowane na popularnych produktach, ‘Tenga Robo’ oraz ‘Egg dog’.

W wyrazie podziękowania za pomoc w sfinansowaniu projektu, za pośrednictwem strony crowdfundingowej Campfire w kosmos poleci też 1000 wiadomości od sympatyków Tengi. Firmie udało się zebrać 1 833 680 ¥ (65 000 zł) od swoich fanów, na zrealizowanie projektu.

Rakieta Tenga wyniesie w kosmos wiadomości od naszych fanów i sympatyków projektu – przesłania miłości i wolności od ludzi z całego świata – powiedział IFLScience prezes Tenga Koichi Matsumoto.

Kosmiczny masturbator

Tenga chce być pierwszym twórcą zabawek erotycznych, który stworzy urządzenie zaprojektowane specjalnie do masturbacji w kosmosie. Firma zakłada, że takie masturbatory będą musiały być wyposażone w urządzenie próżniowe, które zapobiegnie wydostawaniu się lubrykantu i ejakulatu w środowisku pozbawionym grawitacji. Urządzenie zasysało by wszystkie płyny, w celu uniemożliwienia im swobodnego unoszenia się po całym statku czy innym obiekcie kosmicznym.

Warto w tym miejscu wspomnieć, że nie jest to pierwszy raz, kiedy branża dla dorosłych patrzy w kosmos. Kilka dni temu CamSoda ogłosiło wprowadzenie dild wzorowanych na statkach kosmicznych, a w 2015 roku platforma Pornhub uruchomiła zbiórkę crowdfundingową Sexploration, której celem było zebranie funduszy, na nakręcenie produkcji pornograficznej w kosmosie z udziałem Evy Lovii oraz Johnny’ego Sinsa. Niestety stronie dla dorosłych nie udało się zebrać wymaganej kwoty w wysokości 3 milionów dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.