Tenga ogłasza Pocket Tenga, nowe Jajeczka i limitowaną edycję SVR

Japońska marka Tenga, która od momentu pojawienia się w 2005 roku, całkowicie zdominowała rynek masturbatorów i uznawana jest za jedną z najlepszych marek produkujących zabawki dla dorosłych, ogłosiła wprowadzenie kilku nowości. Tenga chce tym samym zaoferować jeszcze większą różnorodność swoich produktów.

'

Pocket Tenga – kieszonkowy masturbator

Pierwszą nowością jest całkowicie nowy produkt o nazwie Pocket Tenga. Jest to mały i jak nazwa wskazuje łatwy do schowania w prawie każdej kieszeni, jednorazowy masturbator. Pocket Tenga jest to produkt, którego niewielki rozmiar oraz prostota sprawia, że można go użyć w praktycznie dowolnym miejscu.

Pocket Tenga dostarczana jest w szczelnym opakowaniu o wymiarach około 8cm x 15cm. Jak na markę Tenga przystało, nawet tak prosta rzecz jak opakowanie, zawiera unikalne rozwiązanie. Po otwarciu, opakowanie umożliwia ponowne zamknięcie zużytego rękawa w środku. Niby nie jest to nic odkrywczego, a jednak tylko Tenga wpadła na tak oczywisty pomysł, umożliwiający higieniczne pozbycie się zużytego produktu.

Rękaw znajdujący się w środku Pocket Tenga, wykonany jest z nowego cienkiego i rozciągliwego elastomeru, który zapewnia wysoką przyjemność i dostępny jest w jednym z 6 wzorów o różnych poziomach twardości, stymulacji i detali. Tak jak w przypadku popularnych Jajeczek Tenga, każde opakowanie Pocket Tenga zawiera dołączony lubrykant zapewniający idealny poślizg podczas użycia.

Dwie nowe serie Tenga Egg

Od czasu wprowadzenia na rynek w 2008 roku, Jajeczka są jednym z najbardziej popularnych produktów Tenga na świecie. Dlatego, aby sprostać wymaganiom swoich wiernych fanów, oraz umożliwić jeszcze większą różnorodność przyjemności, Tenga ogłosiła wprowadzenie 2 nowych serii Jajeczek Tenga o nazwie Tenga Egg New Standard i Tenga Egg Wonder.

Tenga Egg Wonder na zewnątrz i w środku
Tenga Egg New Standard na zewnątrz i w środku

Każda seria zawiera 6 różnorodnych wzorów, co daje w sumie 12 zupełnie nowych doznań do wypróbowania. Nowe Jajeczka Tenga wykonane są z wyjątkowego, rozciągliwego materiału stworzonego przez Tenga i są gotowe do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania. Każdy wzór oferuje inne doznania, a szczegóły dotyczące wnętrza rękawa zdradza zewnętrzny wygląd opakowania. Tak jak w przypadku wcześniejszych serii, każde jajeczko zawiera w środku niespodziankę w postaci dołączonego lubrykantu.

Limitowana Edycja Tenga SVR Kolory Ziemi

Ostatnią ogłoszoną nowością jest limitowana edycja popularnej serii pierścieni Tenga. Limitowana Edycja Tenga SVR Kolory Ziemi, oferuje trzy zupełnie nowe warianty kolorystyczne: Leśne Khaki, Żółty Kanion I Piaskowy Beż. Nowe kolorowe pierścienie zapewnią więcej radości i optymizmu podczas zabawy z partnerem.

Tenga SVR (Smart Vibe Ring) to wibrujący pierścień wykonany z bezpiecznego dla ciała silikonu, oferującego dużą rozciągliwość. Pierścień wyposażony jest w 5 poziomów mocy oraz 2 wzory wibracji i oferuje możliwość zanurzenia w wodzie do 50cm, co ułatwia jego wyczyszczenie po użyciu. SVR ładowany jest przez USB i działa do 60 minut na jednym ładowaniu.

Wszystkie nowe produkty są już dostępne w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.