System JO będzie obchodził swoje 20-lecie przez cały rok 2023

Marka lubrykantów System JO, należąca do CC Wellness, ogłosiła, że będzie świętować swoją 20-letnią rocznicę poprzez całoroczną zintegrowaną kampanię marketingową 'Cheers to 20 Years’.

ILoveBlackGirls

Nadchodząca duża inicjatywa marki będzie obejmować szereg kreatywnych strategii i angażujących taktyk, aby zwiększyć świadomość marki JO, w tym limitowany zestaw upominkowy, międzynarodowy konkurs dla sklepów detalicznych i skierowane do konsumentów promocje w mediach społecznościowych.

„Rok 2023 to wielkie 2-0 dla JO” – powiedział dyrektor generalny CC Wellness Brian Woolard. „Sukces, który widzimy, w dużej mierze zawdzięczamy współpracy, wsparciu i solidarności wszystkich w branży i nie możemy się doczekać, aby świętować razem, zaczynając od ANME w styczniu”.

JO już teraz wypuściło zestaw upominkowy z okazji 20 rocznicy, jako pierwszy krok swojej kampanii. Ten jubileuszowy zestaw zawiera dwie butelki (60 ml) zupełnie nowych limitowanych smaków – Champagne (szampan) i Red Velvet Cake (Popularne w Ameryce ciasto waniliowo-czekoladowe). Stworzone przy użyciu najbardziej uniwersalnej formuły marki na bazie wody, te aromatyzowane lubrykanty oferują jedwabiście gładki poślizg, który działa równie dobrze, jak smakują.

„JO ma bezsprzecznie najlepiej smakujące lubrykanty w branży „, mówi Mimi Anderson, Dyrektor Marketingu. „Wprowadzenie naszego pysznego zestawu upominkowego Champagne i Red Velvet Cake jest idealnym sposobem na rozpoczęcie naszego całorocznego świętowania. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się więcej o tym, jak nasi przyjaciele z branży i konsumenci końcowi będą mogli włączyć się do zabawy.”

Dodatkowe szczegóły dotyczące kampanii ’Cheers to 20 Years’ zostaną ogłoszone w styczniu.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę System JO – systemjo.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.