Sweet Smile wypuszcza nowy wszechstronny 'Podwójny Wibrator’

Niemiecka marka Sweet Smile należąca do firmy Orion, wypuściła nowy ’Podwójny Wibrator’, który posiada dwie użytkowe końcówki. Jedna oferuje precyzyjną punktową stymulację miejsc rozkoszy, natomiast druga służy jako masażer miejsc intymnych.

Lovense

Sweet Smile, który w swojej ofercie posiada ponad 80 produktów, od wielu lat jest synonimem wysokiej jakości i solidnego wykonania. Co jednak szczególnie przyciąga uwagę, w szczególności osób poszukujących swojej pierwszej zabawki seksualnej, to bardzo przystępna cena produktów Sweet Smile. Niedawno marka wypuściła swój najnowszy produkt o prostej nazwie ’Podwójny Wibrator’. Urządzenie posiada dwie końcówki oferujące różne rodzaje stymulacji. Jak wyjaśnia reprezentant marki:

„Na jednym końcu znajduje się mała, giętka główka w kształcie kulki z 10 ekscytującymi trybami wibracji, która zapewnia punktową stymulację wszystkich zewnętrznych, takich jak łechtaczka, jądra czy krocze, jak i wewnętrznych, na przykład punktu G i P, miejsc rozkoszy. Na drugim końcu znajduje się zakrzywiony trzon ze stymulującymi żłobieniami i 7 trybami wibracji, który jest idealny do masażu całego ciała lub stymulacji waginalnej”

Oznacza to, że najnowszy wibrator Sweet Smile umożliwia odbycie pełnej podróży: od relaksującego masażu ciała, do stymulacji naszych ulubionych miejsc, aż po intensywny finał, jaki oferuje stymulacja punktowa. Niewątpliwie szeroki zakres zastosowań jaki oferuje 'Podwójny Wibrator’ sprawia, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Silikonowy wibrator pokryty jest gładką w dotyku teksturą soft touch i posiada dwa silniki, które mogą być sterowane oddzielnie za pomocą przycisków znajdujących się na zabawce. Dodatkowo jest wodoodporny, dzięki czemu łatwo się go czyści oraz można go używać w wannie lub pod prysznicem. Wibrator ładuje się za pomocą dołączonego, specjalnego kabla USB.

Smukły kształt i złote wykończenie sprawiają, że wygląda on niezwykle elegancko

Osoby, które preferują dokonywać zakupów w sklepach stacjonarnych, będą też zadowolone z tego, że tak jak wszystkie produkty Sweet Smile, 'Podwójny Wibrator’ zapakowany jest w charakterystyczne pudełko z magnetycznym zapięciem, które oferuje zarówno dokładny opis produktu, jak również możliwość jego dokładnego obejrzenia.

„Po otwarciu przedniej części pudełka, zabawka jest widoczna wewnątrz przyjaznej dla środowiska tekturowej tacki. Ekologiczne opakowanie nie zawiera prawie żadnego plastiku. Wewnątrz opakowania znajduje się tylko mała plastikowa wkładka dla ochrony higienicznej i nie jest ona przyklejona do pudełka. Oznacza to, że karton i plastik można bardzo łatwo oddzielić.” mówi reprezentant marki.

Aby kupić lub dowiedzieć się więcej na temat Podwójnego Wibratora Sweet Smile, odwiedź sklep orion.de.

Kraina-Doznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.