Svakom uznaje za sukces swoją obecność na japońskich targach zdrowia

Svakom po raz kolejny przełamał tabu wokół zabawek przeznaczonych dla dorosłych i zaprezentowała swoje produkty podczas FemTech Expo. Svakom w ten sposób kontynuuje promowanie produktów dla dorosłych, jako urządzeń lifestylowych które nie tylko zapewniają przyjemność ale również pomagają w poprawie zdrowia i dobrostanu seksualnego.

Svakom nieustannie dąży do tego, aby świat uznał produkty dla dorosłych za przedmioty związane z dobrym samopoczuciem i zdrowiem. „Im bardziej łączymy się z naszym ciałem i zapewniamy zdrowe sposoby na uwolnienie się od stresu i utrzymanie naszych organów rozrodczych w stanie stymulacji i zadowolenia, tym lepiej dla nas.” powiedział przedstawiciel Svakom.

Na FemTech Health Expo można było zobaczyć wiele różnych produktów zaprojektowanych w celu promowania zdrowszego stylu życia i poprawy ogólnej jakości zdrowia. Mirai Colors, dystrybutor firmy Svakom, przełamał jednak schemat, prezentując wybór zabawek erotycznych, w tym kulki Nova Kegel Balls firmy Svakom.

„Zabawki dla dorosłych nigdy nie były wystawiane w tak ogólnym miejscu” – powiedział przedstawiciel Mirai Colors. „… Wysokiej klasy zabawki dla przyjemności nie są powszechnie znane w Japonii, a wielu odwiedzających było zaskoczonych wysokiej jakości wzornictwem produktów Svakom”.

Na gości targów czekał katalog produktów prezentujący pełną kolekcję, jaką Svakom ma do zaoferowania. Marka zaprezentowała też odwiedzającym, jeden ze swoich najnowszych produktów, wibrator Tulip, który spotkał się z wieloma pochwałami oraz pozytywnymi komentarzami na temat jego luksusowego stylu.

„Czuje, że zabawki dla przyjemności szybko stają się w Japonii bardziej rozpoznawalne jako produkty służące poprawie kondycji seksualnej – a nie jako produkty o których się żartuje”. Reprezentant Mirai Colors kontynuował. „Różne branże zaczynają dostrzegać potencjał produktów z zakresu seksualnego dobrobytu jako biznesu, a jako punkt wyjścia, wielu odwiedzających wyraziło duże zainteresowanie kulkami NOVA.”

Więcej na temat Svakom dowiedzieć się można odwiedzając stronę svakom.com oraz śledząc firmę na Twitterze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.