Svakom świętuje zdobycie ‘nagrody F’

Alex Neo, część innowacyjnej serii Connexion firmy Svakom, otrzymał nagrodę `Najlepszego produktu skoncentrowanego na penisie` w najnowszym konkursie 'F Awards’.

„To wspaniale widzieć, że Alex Neo otrzymuje tak wiele pochwał”, powiedział przedstawiciel Svakom. „Konkurencja była wyjątkowa, jesteśmy zaszczyceni, że Alex Neo otrzymał tę nagrodę”.

Insane Coeds

Wyposażony w wiele zróżnicowanych trybów i interakcji, Alex Neo jest najbardziej znany z intensywnych pchnięć i interaktywnych możliwości. Poprzez aplikację Svakom, jak również FeelConnect, Alex Neo może być zsynchronizowany z interaktywnymi filmami, sterowany zdalnie a także zsynchronizowany z muzyką.

„Sam Neo został również nominowany do nagrody,” kontynuuje przedstawiciel. „Nie byliśmy pewni, która z nich wygra, ale teraz rozumiemy, że ludzie uwielbiają nacisk Alexa Neo”.

Seria Connexion obejmuje wiele różnych produktów, z których wszystkie oferują wyjątkowe możliwości dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii i interaktywności. W skład tej linii wchodzą: Phoenix Neo, Vick Neo, Ella Neo i wiele innych. Każdy produkt oferuje inny rodzaj przyjemności dla różnych typów ciała.

„To zaszczyt, po prostu. My w Svakom jesteśmy przepełnieni radością, widząc Alexa Neo ogłoszonego zwycięzcą. Nasza pasja i dążenie do tworzenia produktów, które w unikalny i przyjemny sposób łączą technologię, nigdy nie płonęły jaśniej.”

Aby dowiedzieć się więcej na temat Alexa Neo od Svakom, odwiedź stronę Svakom.com i śledź firmę na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.