Svakom prezentuje limitowany zestaw z okazji 10-lecia i nową kampanię

Svakom kończy w tym roku 10 lat i w ramach obchodów 10-lecia ogłosił wydanie specjalnego luksusowego limitowanego zestawu oraz nową kampanię spełniającą marzenia fanów.

ILoveBlackGirls

Limitowany zestaw z okazji 10-lecia Svakom

„Dziesięć lat… to osiągnięcie” – powiedział ambasador marki Svakom. „to coś, czego nie moglibyśmy osiągnąć bez naszych lojalnych klientów, więc wszystko, co planowaliśmy z tej okazji, miało na uwadze ludzi, którzy używają naszych produktów”.

Limitowany urodzinowy zestaw od Svakom, wykonany we współpracy z marką Swiss Navy, będzie zawierał kolekcję różnych narzędzi promujących aktywne i zdrowe życie seksualne.

„Włożyliśmy wiele wysiłku w stworzenie tego, co naszym zdaniem spodoba się ludziom i co wprawi ich w wyśmienity nastrój” – wyjaśnia ambasador Svakom. „Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę ze Swiss Navy, dodając butelkę ich lubrykantu i środka do czyszczenia zabawek – a także kilka innych uwodzicielskich niespodzianek”.

Urodzinowy zestaw od Svakom zawiera:

  • ekskluzywną czarno-złotą wersję Pulse Pure od Svakom
  • butelkę lubrykantu Swiss Navy
  • butelkę płynu do czyszczenia zabawek Swiss Navy
  • przepaskę na oczy i mankiety na nadgarstki

„Oczywiście to nie wszystko, co chcieliśmy zrobić. To czas radości, w zasadzie to nasze urodziny. Dlatego w wybranej liczbie pudełek niektórzy szczęśliwcy znajdą efektowny Złoty Bilet. Jesteśmy naprawdę podekscytowani tym faktem i mamy nadzieję, że ludzie również. Złoty Bilet Svakom daje szczęśliwemu odbiorcy możliwość odebrania 10 darmowych zabawek Svakom! Można je odebrać od razu lub w ciągu dziesięciu lat”.

Złoty Bilet Svakom jest dostępny w niewielkiej wybranej liczbie pudełek na każdy region. Zdobywcy biletu będą mogli skontaktować się z działem obsługi klienta Svakom, podając unikalny kod wydrukowany na bilecie, aby odebrać swoją nagrodę.

Limitowany zestaw z okazji 10-lecia Svakom jest już dostępny online i w wybranych sklepach w Europie, Ameryce, Ukrainie, Korei i Japonii.

Akcja 'Explore Your Limits’

Świętując swoją 10-letnią rocznicę, Svakom przygotowuje się również do uruchomienia nowej, ekscytującej kampanii ’Explore Your Limits’, której celem jest spełnianie ludzkich marzeń.

„Każdy na tym świecie ma marzenie, życzenie, pragnienie, które trzyma głęboko w sercu od tak dawna, odkładając je w czasie, gotowe aby się o nie upomnieć” – powiedział ambasador marki Svakom. „Zawsze skupialiśmy się na dawaniu, oferując ludziom szansę na zmianę ich życia na lepsze, a świętując naszą dziesiątą rocznicę chcemy pójść dalej niż kiedykolwiek wcześniej”.

Ruszająca 15 października i trwająca do 15 grudnia akcja 'Explore Your Limits’ zachęca uczestników do dzielenia się swoimi najgłębszymi pragnieniami za pośrednictwem mediów społecznościowych przy użyciu hashtagu #explorewithsvakom, aby mieć szansę na wygranie największej nagrody ich życia – zamienienia ich marzeń w rzeczywistość.

„Żadne życzenie nie jest zbyt duże lub zbyt małe, niezależnie od tego, czy desperacko chcesz nauczyć się surfować, czy chcesz zanurzyć się w migających światłach parku rozrywki, chcemy je spełnić” – kontynuował ambasador. „Nasze marzenia są dla nas tak osobiste, że często zapominamy się nimi podzielić lub odkładamy je na później w przekonaniu, że to po prostu nie jest właściwy czas. Cóż, właściwy czas właśnie nadszedł. Podążaj za swoimi marzeniami z gorączkową pasją i zaangażuj się! Chcemy je usłyszeć od wszystkich, chcemy wiedzieć, czego chcecie”.

Dziesiąta rocznica Svakom zaoferowała klientom szereg treści, w które można się zaangażować, natomiast akcja ’Explore Your Limits’ ma na celu skupienie się na zaangażowaniu wszystkich osób w obchody i zaoferowanie szczerych podziękowań użytkownikom Svakom.

Przez cały okres trwania akcji uczestnicy mogą przesyłać swoje życzenia do Svakom za pośrednictwem YouTube, Instagramu i Twittera w formacie tekstowym lub wideo. Każdy wpis musi zawierać hashtag #explorewithsvakom, aby był brany pod uwagę.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani tą kampanią, na każdym etapie planowania gotowaliśmy się od wewnątrz, ponieważ chcieliśmy przygotować ją jak najszybciej, aby podzielić się nią ze wszystkimi. Teraz wreszcie nadszedł ten czas i nie chcemy, aby ktokolwiek to przegapił. Zaangażuj się! Powiedz nam czego pragniesz, ponieważ nigdy nie wiadomo, może właśnie teraz to się spełni”.

Łącznie 10 zwycięzców zostanie ogłoszonych 30 grudnia, a uczestnicy są zachęcani do sprawdzania swoich skrzynek odbiorczych w mediach społecznościowych w poszukiwaniu kontaktu ze strony przedstawicieli Svakom. Wszyscy zwycięzcy zostaną ujawnieni na stronie internetowej akcji explorewithsvakom.com.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o 10 rocznicy powstania Svakom, usłyszeć o ich historii i dowiedzieć się, dlaczego Hawaje są szczególnym miejscem dla pracowników Svakom, przeczytaj nasz wywiad z szefem działu sprzedaży SVAKOM, Fanny Chen.

Odwiedź Svakom.com i śledź firmę na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.