SVAKOM pojawił się w Reality Show 'First Dates’

Produkt SVAKOM, masturbator Alex Neo pojawił się w popularnym hiszpańskim programie telewizyjnym’ w Hiszpanii 'First Dates’, wraz z przedstawicielem handlowym SVAKOM Ikerem Perezem.

Tought LoveX

Program został wyemitowany 14 lutego jako specjalny odcinek z okazji Walentynek, w którym wystąpiły osoby „szukające miłości”. Iker Perez, przedstawiciel handlowy SVAKOM, wystąpił w programie i przyniósł ze sobą Alexa Neo jako prezent dla swojej randki w ciemno. Prezentując prezent gospodarzowi programu, Iker spotkał się z zaskoczonym spojrzeniem i pytaniem „Czy to jest blender?”.

Opisując swoją pozycję w SVAKOM, Iker zaczął wyjaśniać jak działa masturbator i dlaczego postanowił wziąć udział w First Dates. Kiedy Iker włączył Alexa, gospodarz był zszokowany mówiąc „ta prędkość!”.

Po przybyciu randki Ikera, gospodarz programu przedstawił mu prezent i zapytał, czy wie, co to jest. Początkowo zdezorientowany, po uruchomieniu funkcji posuwisto-zwrotnej Alexa Neo, stwierdził, że „może się domyślić, do czego to służy na podstawie ruchu”, ale „nigdy wcześniej nie miał okazji spróbować”.

Wszyscy obecni mieli mieszane reakcje na Alex Neo, wydając się zarówno nieśmiało zaintrygowani, jak i zaskoczeni prezentem. Jedno jest pewne, SVAKOM po raz kolejny wyszedł do szerokiej publiczności w kreatywny sposób, co z pewnością pomoże przełamać tabu i rzucić nieco światła na jeden z podstawowych produktów służących męskiej przyjemności.

Członek serii Connexion, Alex Neo oferuje szereg interaktywnych funkcji i całkowitą kontrolę na odległość za pośrednictwem aplikacji SVAKOM APP, zaprojektowanej, aby pomóc utrzymać połączenia z partnerami niezależnie od fizycznej separacji.

Firma SVAKOM, po obejrzeniu odcinka, skomentowała, że:

„Cieszymy się, że nasze produkty demonstrują otwarte zachowania. Reakcje szoku i zaskoczenia jeszcze bardziej podkreślają napiętnowaną naturę masturbacji i seksu w rozmowie, a od Ikera, który porusza ten temat swobodnie i wyjaśnia go jak wszystko inne, jesteśmy szczęśliwi widząc, że ci wokół niego stają się bardziej otwarci na dyskusję i bardziej zaintrygowani używaniem produktów seksualnych”.

Odwiedźcie svakom.com i śledźcie firmę na Twitterze, aby dowiedzieć się więcej o ich produktach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.