Svakom otrzymuje trzy nominacje do nagród XBIZ 2022

Marka Svakom jest dumna z otrzymania trzech nominacjami do nagród XBIZ w 2022 roku. Dwie nominacje zostały przyznane dla wyjątkowych produktów firmy, natomiast trzecią nominacje Svakom otrzymał w prestiżowej kategorii Luksusowa Marka Roku.

Pierwszą nominację w kategorii Innowacyjna Zabawka Seksualna Roku, Svakom otrzymał za swój elegancki, o niebanalnym kształcie, wibrator Siren. Zabawka zawdzięcza swój unikalny wygląd dwóm języczkom, przeznaczonym do stymulacji łechtaczki. Jednak to nie wszystko co oferuje Siren, z drugiej strony znajduje się miękką i elastyczną zaokrąglona główka, z własnym niezależnym silnikiem, który oferuje dodatkową stymulację.

Drugą nominację Svakom otrzymał za swoje nowe masturbatory Hedy X w kategorii Produkt Roku dla Męskiej Przyjemności. Więcej na temat Hedy X można dowiedzieć się tutaj.

„Svakom jest dumny z nominacji, które otrzymał. Z każdą zabawką, którą Svakom produkuje, dążymy do doskonałości i innowacyjności. Nominacja do tych nagród pokazuje, że praca, którą Svakom włożył w projektowanie tych produktów opłaciła się. Jest to ogromny zaszczyt, którego Svakom nie traktuje lekceważąco.” Skomentował Reprezentant firmy. „Svakom spędza znaczną ilość czasu na badaniu tego, czego chcą konsumenci i niestrudzenie pracuje nad tym, aby każda zabawka była wyjątkowa na swój sposób. Hedy i Siren są doskonałym przykładem poświęcenia, jakie zespoły Svakom wkładają w swoją pracę.

Kolejni przedstawiciele firmy mieli więcej do powiedzenia na temat nominacji do prestiżowego tytułu „Luksusowej Marki Roku”:

„Svakom dąży nie tylko do tworzenia innowacyjnych produktów, ale także do tego, aby były one zarówno wysokiej jakości, jak i w przystępnej cenie. Otrzymanie tego wyróżnienia pokazuje, że luksus może być również przystępny cenowo, co jest wartością, którą Svakom trzyma blisko swojego serca”. Powiedział Reprezentant. „Wraz ze zbliżającą się 10 rocznicą powstania Svakom , firma zamierza nadal spełniać te oczekiwania klientów i dąży do kontynuowania produkcji nowych i innowacyjnych technologii, które nadal wstrząsają światem zabawek dla dorosłych”.

Rozdanie nagród XBIZ Awards w 2022 roku odbędzie się 9 stycznia 2022 roku w Hollywood Palladium. Członkowie branży mogą oddawać swoje głosy we wszystkich kategoriach na stronie XBIZ.net. Pełna lista nominowanych do nagród XBIZ 2022 dostępna jest tutaj.

Aby dowiedzieć się więcej na temat Svakom odwiedź ich stronę Svakom.com oraz śledź ich na Twitterze i Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.