Svakom otrzymuje kolejne nominacje do nagród

Wielokrotnie nagradzana międzynarodowa marka produktów przyjemnościowych Svakom jest podekscytowana otrzymaniem 4 nominacji w tym sezonie nagród. Svakom otrzymał 3 nominacje do nagród XBIZ oraz nominację do nagrody 'O’.

Svakom został nominowany do nagród w kategoriach: Wybitna Kampania Marketingowa, Luksusowa Marka Roku, Produkt/Linia Roku w kategorii Męskij Przyjemności oraz Postępowe Produkty Przyjemnościowe Roku. Firma wyraża szczerą wdzięczność wobec tych nominacji i dziękuje tym, dzięki którym to się stało.

„Te nominacje inspirują nas do dalszego robienia tego, co robimy” – powiedział ambasador marki Svakom. „Zawsze wkładamy 110% w projektowanie naszych produktów, nasze kampanie na rzecz zrównoważonego rozwoju i dostarczanie naszym klientom tylko najlepszej jakości. Otrzymanie nominacji pokazuje, że nasze wysiłki są dostrzegane i rozpala ogień w głębi duszy, by wciąż stawiać sobie coraz wyższe cele i oczekiwania”.

Benedictmasażer krocza z dwoma pierścieniami od Svakom – jest nominowany do nagrody Produkt/Linia Roku w kategorii Męskie Przyjemności, a ambasador Svakom skomentował to w następujący sposób: „Jesteśmy szczęśliwi, że doceniono kunszt wykonania naszych produktów. Benedict jest potężną zabawką z ultra rozciągliwymi pierścieniami, aby pomieścić wszystkie kształty i rozmiary.”

Ponadto, Svakom został nominowany do nagrody 'O’ w kategorii Wybitna Kampania Marketingowa dzięki kampanii '1 Product 1 Tree’ (jeden produkt jedno drzewo) którą stworzyli razem z Trees for the Future. Produkty Svakom, na których znajduje się naklejka z tym samym napisem, przyczyniają się do przekazywania darowizn na rzecz sadzenia większej ilości drzew i ogrodów leśnych. Aby dowiedzieć się więcej o tej kampanii, odwiedźcię stronę Svakom poświęconą zrównoważonemu rozwojowi.

Ambasador marki Svakom wydał oficjalne oświadczenie dotyczące nominacji, w którym stwierdził, że „jesteśmy niezmiernie wdzięczni za same nominacje. Każdemu, kto głosuje na SVAKOM w którejkolwiek z tych niesamowitych kategorii – z głębi serca dziękujemy. Naszym celem jest wywołanie uśmiechu na twarzy każdego, kto sięga po produkt Svakom, a te nominacje mówią nam, że właśnie to robimy. Jeszcze raz dziękujemy”.

Aby dowiedzieć się więcej o Svakom, odwiedźcię stronę svakom.com oraz śledźcię firmę na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.