Svakom organizuje przyjęcie z okazji 10-lecia i opisuje swoją obecność na Venus

To był pracowity tydzień dla Svakom z trzema wydarzeniami w trzech, całkowicie różnych częściach świata. Svakom zorganizował imprezę w Chinach, był w Niemczech na targach Venus oraz pojawił się na billboardzie w Kanadzie.

 

Przyjęcie z okazji 10-lecia w Shenzhen

Impreza Svakom odbyła się w hotelu Four Seasons w Shenzhen, w Chinach, gdzie ponad 100 gości wzięło udział w nocy pełnej rozrywki. Goście mieli do swojej dyspozycji bufet szwedzki, który zawierał fuzję kuchni wschodniej i zachodniej, a także bar. Przez całą noc zapewniono różne formy rozrywki, w tym DJ-a, losowanie nagród – z główną nagrodą w postaci 10 darmowych zabawek Svakom, ceremonię krojenia tortu i występy Drag Queen.

22 października, taras hotelu Four Seasons został udekorowany wzorami marki Svakom, a goście musieli przyjść ubrani w ’stylową biel’. Mówiąc o doświadczeniach tej nocy, organizator imprezy i przedstawiciel Svakom, Tiaan van der Merwe, powiedział:

„Bardzo drobiazgowo zaplanowaliśmy organizację tego wydarzenia, to nasz dziesiąty rok w branży – cała dekada – chcieliśmy dać nowym jak i starym miłośnikom Svakom szansę na spotkanie się i zabawę, chcieliśmy, aby jak tylko przejdą przez drzwi od razu zostali zaskoczeni tym co przygotowaliśmy”.

Impreza z okazji 10-lecia Svakom gościła wielu gości, w tym lokalnych influencerów i oferowała transmisję na żywo, która osiągnęła ponad 140 000 wyświetleń przez całą noc. Na koniec wieczoru goście otrzymali torby z prezentami, w których znalazły się produkty Svakom – Winni 2 lub Pulse Pure.

Ogólne opinie gości były w przeważającej mierze pozytywne, wielu z nich komentowało dekoracje, jakość jedzenia i napojów oraz dostępne nagrody. Tiaan skomentował swoje ogólne wrażenia, mówiąc, że:

„Wiele osób podchodziło do nas i mówiło jak dobrze się bawili i oczywiście jak bardzo podobał im się bar. Ogólnie rzecz biorąc, atmosfera była wręcz elektryzująca – zaraźliwa, radosna, gdzie wszyscy albo tańczyli, albo rozmawiali między sobą.”

Obchody 10-lecia Svakom są nadal trwają, z kampanią Explore Your Limits przyjmującą zgłoszenia do 15 grudnia i limitowanym rocznicowym zestawem dostępnym jeszcze w sprzedaży. Więcej o kampanii i zestawie dowiedzieć się można tutaj.

Svakom na targach Venus

W dniach 20-23 października, Svakom wziął również udział w targach Venus i rozstawił stoisko, na którym zainteresowane osoby mogły dowiedzieć się więcej o jego produktach. Targi Venus, które odwiedziło około 30 000 osób, okazały się bardzo udane dla Svakom, ponieważ sprzedali większość swoich towarów.

Iker Perez, ambasador marki Svakom skomentował, że: „Naszymi bestsellerami były zdecydowanie Ella Neo i Phoenix Neo – ze względu na ich wszechstronność i interaktywne możliwości – a także nasz najnowszy wibrator Avery”.

Podczas targów Svakom oferował odwiedzającym możliwość zakręcenia szczęśliwym kołem z szansą na zdobycie nagród, a także rozdawał produkty Hedy X i Tulip.

Iker dalej skomentował, że: „Targi Venus otworzyły nam nieco oczy, dostrzegliśmy zmianę w branży – niewielką zmianę, ale cieszymy się, że byliśmy jej świadkami. Klienci zdecydowanie zwracają się w kierunku zabawek interaktywnych i takich, które posiadają możliwość sterowania za pomocą aplikacji, dlatego też nasze produkty z serii Connexion wydawały się znikać z dnia na dzień.”

Seria Connexion firmy Svakom jest znana ze swojej innowacyjnej technologii i zakresu funkcji. Każdy produkt z serii Connexion charakteryzuje się kompatybilnością z dużą ilością interaktywnych platform treści 2D, a także oferuje porywające i proste doświadczenia dla stron z kamerkami.

Nowy billboard Svakom

Na koniec, Svakom ma nowy billboard w Toronto, w Kanadzie, przy ruchliwej drodze ekspresowej, który przedstawia najlepiej sprzedający się produkt marki, Phoenix Neo. Nowa reklama powstała we współpracy z internetowym sklepem PinkCherry w ramach ich programu Marketingowego.

Alexandro Feynerol, kierownik sprzedaży w Svakom, powiedział: „jesteśmy bardzo zadowoleni, że SVAKOM jest promowany na billboardzie i to w tak pięknym stylu. Nasze produkty skupiają się na łączeniu innowacyjnej technologii z najlepszymi doznaniami, które za każdym razem zapewniają niezwykłą przyjemność. Dzięki temu billboardowi mamy nadzieję, że Svakom może dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców”

Grafika billboardu jest zgodna z krótkim i rzeczowym stylem PinkCherry, a billboard, który tygodniowo widzi około 1 077 000 osób, będzie wisieć do końca listopada.

Odwiedź svakom.com i śledź firmę na Twitterze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.