Svakom ogłasza nowy produkt 'Pulse Union’ wykorzystujący nową technologię Pulse

Svakom ogłosił dziś nadchodzącą premierę swojej nowej zabawki erotycznej ’Pulse Union’, która dołączy do ich kolekcji produktów. Nowe urządzenie będzie wykorzystywać najnowszą opatentowaną przez Svakom technologię – Pulse Technology.

'

Svakom ogłosił dzisiaj swój najnowszy produkt Pulse Union, który będzie dostępny od 17 sierpnia. Wraz z nową zabawką, Svakom ogłosił również, że będzie ona wykorzystywać ich nową technologię ssania zwaną Pulse Technology™.

„Pulse Technology działa, aby stworzyć głębokie uczucie ssania, stymulując łechtaczkę i strefy erogenne zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie”, powiedział przedstawiciel Svakom na temat nowej opatentowanej technologii. „To będzie początek fascynującego nowego dodatku do linii Svakom, skupiającego się na dostarczaniu oszałamiającego doświadczenia ssania, z wieloma różnymi funkcjami”.

Pulse Union jest wykonany z bezpiecznego dla ciała silikonu i wyposażony w magnetyczny port ładowania, szczycący się imponującą 4-godzinną żywotnością baterii i wodoodporną konstrukcją.

Pulse Union zabierze swoich użytkowników w podróż w kierunku prawdziwej satysfakcji, dzięki umożliwieniu kontroli za pomocą aplikacji Svakom. Dzięki temu nie tylko pozwoli to na oddanie kontroli swojemu partnerowi, ale również pozwoli na kontrolę bez względu na odległość.

Pulse Union posiada 5 różnych trybów ssania, każdy z 5 poziomami intensywności, jak również funkcję pamięci pozwalającą użytkownikom wznowić kontrolę od ostatnio używanego trybu. Ponadto, Pulse Union oferuje wyświetlacz LED, który koordynuje każdy tryb do innego koloru, aby ułatwić użytkownikowi korzystanie z urządzenia.

Produkt jest dostępny w kolorze fioletowym, posiada teksturowaną rączkę zapewniającą pewny chwyt oraz uniwersalny kształt zaprojektowany tak, aby pasowała do wszystkich typów ciała.

„Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, że ludzie będą mogli doświadczyć Pulse Technology™, jest to coś, w co włożyliśmy wiele pasji – pracując nad stworzeniem zabawki ssącej, która oferuje głębszą stymulację”.

Aby dowiedzieć się więcej o Svakom, odwiedź svakom.com i śledź firmę na Twitterze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.