Svakom nawiązało współpracę z platformą FeelXVideos

Luksusowa marka produktów erotycznych Svakom, nawiązała współpracę z interaktywną platformą streamingową FeelXVideos. Od teraz filmy dostępne na platformie, w tym nowo wprowadzone treści gejowskie, są w pełni kompatybilne z masturbatorami Svakom – Sam Neo i Alex Neo.

'

Seria Connexion wprowadzona w 2020 roku, można powiedzieć, że jest kwintesencją marki Svakom. Łączy ona w sobie najlepsze materiały i wysoką jakość wykonania wraz z zaawansowaną technologią oferującą szeroki zakres interaktywnych funkcji. Obecnie w ramach serii Connexion dostępne są 2 masturbatory oraz 4 różnorodne wibrujące zabawki.

„Jedną z podstawowych cech wszystkich produktów w ramach serii Connexion jest interaktywność” powiedział przedstawiciel Svakom. „Czy będzie to podłączenie do aplikacji Svakom w celu zdalnej lub długodystansowej kontroli, czy też synchronizacja z platformami oferującymi pokazy na żywo, seria Connexion oferuje szeroki wachlarz opcji dla użytkowników chcących spróbować czegoś nowego”.

Teraz, dzięki współpracy Svakom z FeelXVideos, posiadacze masturbatorów Sam Neo lub Alex Neo, będą mogli w zupełnie nowy sposób konsumować filmy dla dorosłych dostępne na platformie streamingowej.

FeelXVideos oferuje bibliotekę ponad 1000 filmów w 80 kategoriach, wszystkie w wysokiej rozdzielczości, które całkowicie zmieniają sposób, w jaki można konsumować pornografię. Platforma umożliwia zobaczyć każde ujęcie, usłyszeć każdy dźwięk, a także poczuć każdy ruch, jaki ma miejsce podczas sceny. Dzięki specjalnemu kodowaniu filmów, wystarczy podłączyć zabawkę erotyczną, taką jak Sam czy Alex Neo i cieszyć się płynną synchronizacją zabawki z akcją na ekranie. Dodatkowo, aby zwiększyć immersję, większość materiałów dostępnych na FeelXVideos, kręcona jest ujęciami w stylu POV.

„Jesteśmy naprawdę zadowoleni z postępu, jaki dokonał się w dziedzinie interaktywnych filmów i treści, coraz więcej platform oferuje interaktywność na coraz wyższym poziomie” – kontynuuje przedstawiciel Svakom. „Jesteśmy podekscytowani perspektywami, jakie oferuje FeelXVideos, które teraz oferuje zarówno męskie i kobiece, jak i męskie i męskie treści kompatybilne z Alex Neo i Sam Neo”.

Dla osób zainteresowanych wypróbowaniem interaktywnych treści dostępnych na FeelXVideos, platforma oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny dla wszystkich nowych członków. FeelXVideos również regularnie dodaje nowe materiały, które dobierane są na podstawie informacji od użytkowników. Najnowszym, niedawno wprowadzonym dodatkiem oferowanym przez platformę, są interaktywne treści gejowskie.

Więcej na temat Serii Connexion od Svakom dowiedzieć się można na stronie svakom.com oraz connexionseries.com. Natomiast, aby dowiedzieć się więcej na temat platformy FeelXVideos odwiedź stronę feelxvideos.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.