Specjalna edycja kolekcji Le Wand 'All That Glimmers’ powraca z nowym kolorem

Le Wand ponownie wprowadza 7-częściową kolekcję All That Glimmers z nowym, błyszczącym, niebieskim dodatkiem. Teraz dostępne w trzech metalicznych odcieniach nawiązujących do stylu lat 90-tych, a do każdego produktu dołączone są dodatkowe akcesoria.

'

Kolekcja Le Wand All That Glimmers zostanie odnowiona w styczniu, kiedy to zadebiutuje nowy, mieniący się kolor ‘aqua blue’. Ujmująca nostalgią lat 90-tych, 7-elementowa kolekcja to obowiązkowy zestaw dla każdego, który przenosi użytkowników w przyszłość z nowoczesną technologią i klasycznym urokiem.

Zdobywca prestiżowej nagrody Women’s Health FEMTECH Awards, All That Glimmers to specjalna edycja Le Wand Petite, wszechstronnego wibratora, który udowadnia, że duża moc może kryć się w małych opakowaniach. Ta mniejsza wersja kultowego masażera Le Wand posiada 10 prędkości i 6 wzorów wibracji.

Idealny dla początkujących, elegancki i stylowy Le Wand Petite jest lekki, elastyczny i łatwy w manewrowaniu, co pozwala na bezproblemowe korzystanie z niego w dowolnym miejscu na ciele. Bezprzewodowy, przyjazny do użytku pod prysznicem i bezpieczny dla ciała, Le Wand Petite jest wszechstronną różdżką do zabaw solo lub w parach. Wewnętrzna bateria ładowana przez USB i blokada podróżna, wraz z niewielkimi rozmiarami, czynią z tej różdżki również idealnego towarzysza podróży.

Do specjalnego zestawu All That Glimmers Le Wand Petite, oprócz potężnego masażera z możliwością ładowania, dołączono instrukcję obsługi różdżki, zwinięty przewód do ładowania, brokatowe etui podróżne, emaliowaną szpilkę Le Wand, lakier do paznokci i żel do ciała Rainbow Glimmer oraz tymczasowe metaliczne tatuaże.

„Kolekcja Le Wand Petite All That Glitters Special Edition nawiązuje do modnych obecnie trendów lat 90-tych, nadając im zabawny wygląd i mnóstwo zabawnych akcesoriów” – powiedziała założycielka i prezes Le Wand, Alicia Sinclair Rosen. „W połączeniu z ponadczasowym urokiem potężnego masażera, który został wzbogacony o możliwość ładowania i lekką, wszechstronną konstrukcję, ten zestaw jest obowiązkowym elementem dla wszystkich, którzy za swoje noworoczne postanowienie przyjęli przyjemność i miłość do siebie.”

Więcej informacji na temat kolekcji Le Wand All That Glimmers uzyskać można na stronie lewandmassager.com oraz śledząc markę na Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.