SexLikeReal obsługuje teraz zabawki erotyczne od Lovense

SexLikeReal i Lovense z dumą ogłaszają, że platforma VR obsługuje teraz cztery produkty Lovense, urządzenia Max 2, Calor i Gush dla mężczyzn oraz wibrator z króliczkiem Nora, który jest pierwszym urządzeniem dla kobiet obsługiwanym przez platformę.

Lovense

Korzystając z Haptics Connect i aplikacji SexLikeReal, urządzenia bezproblemowo integrują się z siecią filmów VR dla dorosłych dostępnych na platformie, aby zaoferować rzeczywiste odczuwanie przyjemności i doznań ze scen z interaktywnymi możliwościami wideo, czyniąc z użytkownika aktywnego członka sceny.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z prawdziwie realistycznych interaktywnych doświadczeń VR dzięki połączeniu naszych scen z wysokiej jakości seks zabawkami Lovense, jednej z najbardziej znanych i szanowanych marek na świecie – a w szczególności z Norą, pierwszą kobiecą zabawką zintegrowaną z SexLikeReal” – powiedział dyrektor generalny SexLikeReal, Alex Novak.

„Wybierając nasze sceny za pomocą specjalnej funkcji Interactive Scripts, obsługiwane przez nas urządzenia ożywiają Twoje fantazje za pomocą lekkiego dotyku… możesz poczuć palce wykonawców, ich języki i każdą inną część ciała, którą stymuluje Haptics Connect, aby uzyskać najbardziej realistyczne doznania, jakich można oczekiwać poza rzeczywistym kontaktem z człowiekiem.”

„Lovense jest dumne, że może współpracować z niesamowitym zespołem SexLikeReal, aby pomóc milionom użytkowników Lovense i fanom interaktywnych scen VR na całym świecie cieszyć się nowym niesamowitym doświadczeniem immersyjnym”, powiedział Dan Liu, Prezes Lovense. „Czuć swojego ulubionego wykonawcę i doświadczać go wciąż na nowo, to z pewnością następny poziom w wirtualnej interakcji i ogromny krok w kierunku metaverse”.

Połączenie SexLikeReal z interaktywnymi seks zabawkami Lovense jest obecnie dostępne dla aplikacji Android, jak również dla użytkowników iOS, z aplikacjami dostępnymi do pobrania w Google Play Store i Apple Store.

Aby uzyskać więcej informacji na temat SexLikeReal, odwiedź stronę sexlikereal.com i śledź ją na Twitterze i Instagramie.

Natomiast więcej informacji na temat produktów Lovense uzyskać można na stronie Lovense.com oraz śledząc markę na Twitterze i Instagramie.

SexShop112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.