Rock Candy Toys wypuściło nową kolekcję ‘Refined’

Rock Candy Toys ogłosiło, że rozszerza ofertę swoich produktów, poza swoje słodko wyglądające wibratory i pierścienie, nową kolekcją o nazwie ‘Refined’. Kolekcja oferuje wysokiej jakości silikonowe zabawki ładowane przez USB oraz przystępną cenę.

Lovense

Nowa kolekcja Refined zawiera trzy odmienne produkty – Dreamland, Sugarotic i Sweetensity – w odcieniach, które firma nazwała „Cali blue” w hołdzie dla słonecznego błękitu nieba, który jest typowy dla południowej Kalifornii, gdzie Rock Candy Toys ma swoją siedzibę.

Każda z zabawek charakteryzuje się bardzo cichym działaniem i odpornością na zachlapanie, co pozwala na orgazmiczne zabawy solo lub w parach w wodzie. Dodatkowo, te przyjazne dla początkujących wibratory zapakowane są w dyskretne pudełko.

Dreamland to wibrator do punktu G wykonany z miękkiego, bezpiecznego dla ciała silikonu w ‘słodkim kolorze turkusowym’. Posiada 10 trybów wibracji i jest idealny do zabawy solo lub z partnerem do kuszącej gry wstępnej.

Sugarotic posiada konstrukcję z podwójnym silniczkiem, nawiązującą do wibratorów z króliczkiem. Jego długi trzon zapewnia głęboką, wewnętrzną stymulację punktu G, podczas gdy zewnętrzna część, zamiast typowych wibrujących ‘uszków króliczka’ zapewnia ssanie łechtaczki i wibracje. Obie końcówki oferują 10 różnych trybów pracy.

Sweetensity to różdżka, która jest stworzona do gry solo lub w parze i oferuje 20 wzorów wibracji oraz 8 prędkości. Aby ułatwić obsługę urządzenia i odnalezienie ulubionego trybu pracy, Sweetensity posiada również funkcję pamięci, która pozwala na zapisanie ulubionych ustawień prędkości i wzorów.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem najnowszej ekspansji Rock Candy Toys wraz z debiutem naszej nowej kolekcji Refined” – powiedziała Tracy Leone, dyrektor sprzedaży. „Te elementy oferują jakość i są przystępne cenowo, aby zaspokoić pokolenie Gen Z i millenialsów, którzy poszukują najlepszych ofert.”

„Kolekcja Refined, w przystępnej cenie i o bardziej wyrafinowanym wyglądzie, doskonale uzupełnia inne produkty Rock Candy, które są stworzone do zabawy w podróży oraz jako prezenty i gadżety na wieczór panieński” – dodaje Leone.

Więcej na temat Rock Candy Toys można dowiedzieć się na stronie RockCandyToys.com oraz śledząc markę na Twitterze, Instagramie oraz Facebooku.

SexShop112.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.