Rachel Starr dołącza do kolekcji Feel Stars od Kiiroo

Kiiroo, wielokrotnie nagradzana firma interaktywnych zabawek seksualnych, wita Rachel Starr, wielokrotnie nagradzaną super gwiazdę porno w swojej kolekcji Feel Stars. Fani mogą teraz doświadczyć, jak to jest być z samą Rachel, dzięki wprowadzeniu jej spersonalizowanego rękawa FeelRachel Starr Stroker. 

'

Zaprojektowany do współpracy z Kiiroo Keon, jednym z najbardziej zaawansowanych na świecie masturbatorów, rękaw FeelRachel pozwoli użytkownikom poczuć każdy ruch Rachel Starr podczas oglądania interaktywnych treści dla dorosłych dostępnych na FeelMe AI i wielu stronach premium dla dorosłych. Sam rękaw został zaprojektowany tak, aby naśladować anatomię Rachel z barwnymi teksturami i odpowiednią ciasnością, zapewniając jednocześnie intensywną przyjemność z każdym centymetrem.

“Jestem niezwykle zaszczycona, że mogę być kolejną modelką Kiiroo Feel Star! To niesamowite uczucie mieć swój własny masturbator i mieć jego premierę w Walentynki“ – powiedziała Starr. “Pracownicy Kiiroo pracowali ze mną na każdym kroku, aby stworzyć zabawkę, którą zawsze chciałam mieć dla moich fanów! Jestem naprawdę szczęśliwa, że współpracowałam z Kiiroo, aby pomóc dać moim fanom sposób na prawdziwe “czucie“ mnie!“.

Jako najnowsza Feel Star, Rachel Starr dołącza do jednych z najbardziej pożądanych gwiazd w branży, w tym Nicolett Shea, Britney Amber, Reagan Foxx, Alexis Fawx, Apolonii Lapiedra, Natali Starr i Kenzie Taylor. 

“Rachel jest tak naturalnym pięknem, z fanami, którzy uwielbiają jej solowe filmy z zabawkami“, powiedziała Helen Zeal, dyrektor zarządzający Kiiroo. “Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy dodać Rachel do naszej linii Feel Star i zaoferować jej fanom ostateczne doświadczenie fantazji bycia z Rachel, kiedy bawią się z jej masturbatorem i Keonem“.

Rachel Starr i Kiiroo rozpoczęli kampanię w Walentynki, ze specjalną ofertą, która przybliży jednego szczęśliwego fana do samej Rachel Starr jak nigdy dotąd. Każdy fan, który zakupi rękaw FeelRachel od 14 lutego do 28 lutego na Kiiroo.com, zostanie automatycznie włączony do loterii, w której można wygrać spersonalizowane wideo z podziękowaniami od jedynej w swoim rodzaju Rachel Starr.

Aby dowiedzieć się więcej o FeelRachel Starr i poznać dodatkowe szczegóły odwiedźcie kiiroo.com oraz śledźcie ich na Twitterze.

Odwiedźcie oficjalną stronę Rachel Starr, teamrachelstarr.com i śledźcie gwiazde na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.