Quake, najnowsza zabawka od Lovense

Lovense, jeden z liderów branży sex tech, wypuściła nowy produkt o nazwie Quake. Najnowsze urządzenie marki jest to wibrator z dwoma silnikami, oferujący stymulację punktu G oraz łechtaczki, jednak w odróżnieniu od wibratorów z króliczkiem, jak na przykład jego starsza koleżanka Nora, można się nim cieszyć, bez potrzeby użycia rąk.

Tought LoveX

Marka Lovense swoją bardzo dużą popularność zyskała dzięki zdalnie sterowanemu jajeczku o nazwie Lush, które do tej pory, powszechnie jest wykorzystywane przez modelki, oferujące pokazy na żywo. Firma nieustannie wypuszcza nowe rozwiązania takie jak Vibe with Me, aby ich produkty oferowały zarówno swoim użytkownikom, jak również osobom oglądającym pokazy, najlepszą funkcjonalność oraz doświadczenie płynące z interakcji pomiędzy modelką i jej fanami.

Dlatego nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że najnowszy produkt Lovense został tak zaprojektowany, aby analogicznie do Lush’a umożliwić całkowicie bezdotykową obsługę. Regulowana szyjka Quake’a pozwala dopasować wibrator do własnego ciała tak, aby mógł jednocześnie stymulować punkt G i łechtaczkę. Natomiast jego odpowiednio zaprojektowany kształt i rozmiar sprawia, że po umieszczeniu wibratora w pochwie nie wypadnie on w trakcie używania.

Regulowana szyjka Quake’a zostaje w wybranej przez użytkownika pozycji

Quake posiada dwa silniki, którymi można sterować za pośrednictwem aplikacji Lovense Remote. Aplikacja umożliwia niezależne sterowanie obydwoma silnikami, co oferuję bardzo dużą swobodę w dopasowaniu wibracji do własnych upodobań.

Wibrator wykonany jest z hipoalergicznego silikonu w, dobrze znanym miłośnikom marki, różowym kolorze i jest całkowicie zintegrowany z technologicznym ekosystemem Lovense. Oznacza to, że nie tylko obsługuje on pakiet oprogramowania Lovense, ale również jest kompatybilny z prawie wszystkimi platformami oferującymi pokazy kamerkowe oraz z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi takimi jak Give Control i Vibe with Me.

Podobnie do innych produktów Lovense, zabawka może być kontrolowana z dowolnej odległości i obsługuje funkcje muzyczne i alarmowe, a także daje możliwość pobierania nowych wzorów wibracji z darmowej biblioteki wzorów Lovense.

Urządzenie jest wodoodporne i ładowane jest przez specjalny magnetyczny kabel USB. Pełne naładowanie trwa 70 minut i oferuje od 90 do 120 minut zabawy, w zależności od wybranej siły i wzoru wibracji.

Więcej informacji na temat Lovense Quake, dostępne jest na stronie producenta tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.