Pynk Matrixx, linia bielizny od Mistress Marley, dziś ma oficjalną premierę

W sam raz na Walentynki, długo oczekiwana linia bielizny, Pynk Matrixx, oficjalnie wchodzi dziś na rynek. Pynk Matrixx ma być niczym Savage X Fenty dla Pracownic Seksualnych wszystkich rozmiarów.

'

Dziś jest dzień, na który wszyscy czekali, oficjalna premiera Pynk Matrixx od Mistress Marley. Linia bielizny została stworzona z myślą o Pracownicach Seksualnych i twórcach treści dla dorosłych. Pynk Matrixx miał przed-premierę w grudniu i wszystkie pozycje z przedsprzedaży zostały całkowicie wyprzedane z czego większość, zaledwie w kilka godzin. Wiele pozycji jak również i nowe, efektowne szlafroki w jaskrawych kolorach, są teraz dostępne wyłącznie na pynkmatrixx.com.

Pynk Matrixx jest również jedną z niewielu linii bielizny, która oferuje szeroki wybór rozmiarów od małych do 5XL – każdy typ ciała może teraz czuć się seksownie, silnie, wygodnie i wyjątkowo. Modelki na stronie są we wszystkich kształtach i rozmiarach, podobnie jak bielizna. Obecnie Pynk Matrixx oferuje komplety bielizny, body, zarówno klasyczne, jak również typu teddy i szlafroki. W przyszłości można spodziewać się rozszerzenia oferty o akcesoria, takie jak łopatki czy pejcze.

„Przemysł modowy często zapomina o pracownikach seksualnych, a to właśnie oni stanowią znaczną część sprzedaży bielizny ze względu na swoją pracę i tworzone treści. Moim celem jest, aby Pynk Matrixx było Savage X Fenty dla Pracownic Seksualnych wszystkich rozmiarów. Obecna linia jest bardzo glamour, ale mamy też bardziej dominujące wybory, a wszystko jest w przystępnym zasięgu cenowym. Miękka premiera spotkała się z niesamowitym przyjęciem i wyprzedała się niemal natychmiast i widzę powtórkę tego z naszymi ofertami na czas Walentynek” – powiedziała Mistress Marley.

Wejdź na stronę pynkmatrixx.com, aby dowiedzieć się więcej na temat dostępnych produktów, oraz śledź markę bielizny na Twitterze i Instagramie aby być na bieżąco ze wszystkim nowościami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.