Przygotuj się na Halloween z najnowszymi packami od Lydii Black

Halloween już za miesiąc, a Lydia Black jest już gotowa zapewnić Wam upiorny i seksowny sposób na niegrzeczne świętowanie. W najbliższą sobotę w jej sklepie Slut Witch BDSM Shop pojawi się kolekcja o nazwie Bone Witch.

'

Te unikatowe packi ozdobione są papierowymi kośćmi rozmaitych szkieletów, jak również specjalną kolekcją ciem z papieru. Lydia dołączyła również prawdziwe kości, które sama zebrała, a także prasowane kwiaty. Tylne strony pacek pokryte są czarnym brokatem, a trzy wzory posiadają własny unikalny wzór i specjalne szkliwo. Miłośnicy klapsów będą mogli również cieszyć się nowym wzorem packi, który posiada więcej otworów, tym samym zapewniając bardziej wyraziste uderzenie.

Lydia jest podekscytowana faktem, że może zaoferować swoim fanom nowe akcesoria. „Uwielbiam to, jak wyszły. Są takie straszne, a jednocześnie ładne i błyszczące. To będzie ostatnia kolekcja wykonana przeze mnie w USA, więc upewnijcie się, że kupicie ją wcześniej. Będę kontynuować produkcję tych pacek podczas mojego pobytu w Paryżu,” powiedziałą Lydia. „Dziękuję za wsparcie jednej z moich pasji poza kamerą!”

Nowa kolekcja pacek Bone Witch dostępna będzie w sprzedaży od jutra od godziny 21:00. Zainteresowanie fanów tym produktem wskazuje, że mogą bardzo szybko się sprzedać.

Śledzić Lydie można na Twitterze i Instagramie, na których jest bardzo aktywna. Fani mogą również odwiedzić jej stronę LydiaBlackXO.com, aby kupić podpisane zdjęcia, dostęp do Snapchata premium czy odzież. Natomiast jej sklep, Slut Witch BDSM Shop, oferuje ręcznie robione packi, obroże oraz inne drobne akcesoria.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.