Powstał najbezpieczniejszy sejf na świecie, który wygląda jak sex zabawka

W czasach COVID, seks-zabawki stały się wszechobecne w sypialniach na całym świecie. To dało Brianowi Sloanowi, wynalazcy Autoblow, nieoczekiwaną okazję, aby pomóc ludziom lepiej chronić ich ciężko zarobione pieniądze i kosztowności. Jego najnowszy wynalazek wydaje się być zwykłym masturbatorem Autoblow A.I., ale wewnątrz znajduje się ukryta wnęka, którą można wypełnić przedmiotami, które chce się ukryć przed złodziejami.

Redarena.pl

Autoblow Decoy Safe, jak sugeruje jego krótka reklama, jest szczególnie skuteczny przeciwko włamywaczom, gdy pokryje się go lubrykantem i położy pośród innych urządzeń służących do sprawiania sobie przyjemności, co sugeruje pospieszne porzucenie w trakcie sesji masturbacji.

Jako że platforma YouTube jest pełna filmów instruktażowych o łamaniu sejfów, które pokazują włamywaczom, jak wejść do większości popularnych modeli sejfów domowych, stają się one coraz mniej bezpiecznym miejscem dla kosztowności. Autoblow Decoy Safe, pierwszy na świecie sejf wyglądający jak zabawka erotyczna, zapewni właścicielom domów dodatkową pewność siebie podczas wychodzenia z domu i to tylko za jedyne 39$. Nie dość że jest to najbezpieczniejszy sejf to jeszcze do tego najtańszy!

Wynalazca Autoblow Decoy Safe, Brianie Sloan powiedział:

„Za każdym razem, gdy pokazuję rodzinie lub przyjaciołom moje nowe wynalazki, zawsze boją się ich dotknąć, pytając najpierw, czy ich używałem. To nasunęło mi pomysł, że włamywacze muszą mieć tę samą naturalną awersję do obchodzenia się z używanymi zabawkami erotycznymi, co, jak zdałem sobie sprawę, można wykorzystać przeciwko nim. Nawet najbardziej zdeprawowany włamywacz prawdopodobnie nie majstrowałby przy używanym Autoblow pokrytym lubrykantem. To naprawdę najbezpieczniejsze miejsce na ziemi, w którym możesz umieścić swoje cenne rzeczy”.

O ile na Autoblow Decoy Safe trzeba patrzeć z lekkim przymrużeniem oka, to jednak nie można zaprzeczyć, że Sloan ma trochę racji – który włamywacz chciałby zaglądać do ‘używanego’ masturbatora?

Więcej informacji na temat Autoblow Decoy Safe dostępnych jest tutaj.

Kraina-Doznan.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: [email protected] Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.