Polski startup Plazacraft chce wprowadzić kolejną rewolucję na rynku gier erotycznych

W związku z dużym sukcesem gry The Lovers, której oryginalne zasady oraz fakt, że rozgrywka nie trwa jednego wieczoru, lecz może trwać nawet kilka miesięcy, firma Plazacraft postanowiła stworzyć nową edycję przeznaczoną dla par jednopłciowych.

CaliTeens

Gry erotyczne zawsze znajdowały się w swoistym limbo. Z jednej strony należą one do rynku produktów skierowanych do osób dorosłych, a z drugiej strony sklepy erotyczne zawsze traktowały je jako zaledwie dodatek do głównej oferty zdominowanej przez zabawki erotyczne.

Taka sytuacja sprawia, że pomimo, iż cały czas powstają nowe gry, to niestety brakuje produktów prezentujących wysoką jakość wykonania czy przeznaczonych dla par jednopłciowych. Nie pomaga też fakt, że obecnie rynek ten przepełniony jest produktami które w dużej mierze są mocno powtarzalne.

Dlatego też, Polska firma Plazacraft, która została utworzona w 2018 roku, postanowiła zapełnić tę niższe i za swój cel obrała wprowadzenie nowej jakości na rynek gier erotycznych dla par. Firma chciała, aby jej gry mogły wzbudzać emocje i zaangażowanie nie tylko swoją mechaniką, ale również i wyglądem. W ten sposób powstała bardzo dobrze przyjęta gra The Lovers.

The Lovers jest serią gier, która ma na celu ożywienie relacji pomiędzy partnerami. Pomaga ona zarówno w aktywowaniu utraconych więzi jak i wyrażaniu nowych fantazji. Każde wydanie The Lovers jest przygotowywane w sposób estetyczny, oparty na autorskich ilustracjach, a same grafiki mogą posłużyć jako inspiracja by rozbudzać erotyczną wyobraźnię.

Seria została podzielona na trzy poziomy, które wyróżnia zakres śmiałości zadań:

  • Poziom pierwszy Romantic: jest subtelny, ale zawiera również elementy które mogą zaskoczyć partnerów.
  • Poziom drugi Hardcore: osadzony jest w świecie związanym z dominacją i uległością.
  • Poziom trzeci Pervert: jest kontynuacją poprzedniego poziomu z uzupełnieniem o jeszcze śmielsze zadania.

Grając w The Lovers trzeba nastawić się na zaangażowanie, gdyż zadania tam przedstawione nieraz wymagają dłuższego przygotowania. To właśnie ten element rozgrywki całkowicie odróżnia The Lovers od innych gier erotycznych. Rozgrywka w tym przypadku nie trwa kilku minut czy jednego wieczoru, zamiast tego The Lovers zabiera parę w kilku tygodniową, a nawet kilku miesięczną podróż, podczas której partnerzy za pomocą specjalnych misji i akcji będą odkrywać siebie nawzajem oraz swoje fantazje.

Co ciekawe, wypuszczenie pierwszej edycji The Lovers nie obyło się bez problemów. Startup nie tylko zmagał się ze standardowymi problemami związanymi z wejściem w nieznany dotąd obszar działalności, czy komplikacjami z pandemią Covid-19. Tematyka gry oraz jej śmiałość spowodowała, iż druk gry został odrzucony przez największe polskie drukarnie. Jednak dzięki uporowi i wytrwałości, udało się opublikować grę w oryginalnej, niezmienionej formie.

Po sukcesie wydawniczym pierwszych wersji The Lovers, Plazacraft zdecydował się wyjść naprzeciw oczekiwaniom rynku i wydać grę która wzmacnia erotyczną więź kochanków, tym razem dla par jednopłciowych. Aby tego dokonać została uruchomiona zbiórka na kickstarter.com, w której można wspomóc ten projekt.

Więcej informacji na temat gry The Lovers uzyskać można na stronie TheLovers.eu oraz na Facebooku i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.