PlusOne zdobywa nominację do prestiżowej nagrody 2022 XBIZ

Marka plusOne jest dumna z nominacji do nagrody 2022 XBIZ w kategorii Najbardziej Progresywnej Firmy Roku w Dziedzinie Produktów dla Dorosłych.

ILoveBlackGirls

Jest to druga nominacja z rzędu dla plusOne w tej kategorii, uznana na całym świecie marka za wysokiej jakości urządzenia seksualne w niskiej cenie, jest jedną z nielicznych firm, której produkty można spotkać w drogeriach oraz u masowych sprzedawców detalicznych.

„Jesteśmy ogromnie wdzięczni dla XBIZ za tę niesamowitą nominację do nagrody. Oraz wielu osobom, które tak bardzo wspierało nasze produkty w ciągu ostatnich kilku lat, znaczy to dla nas tak wiele”, powiedział prezes Jamie Leventhal.

„Chcemy również podziękować naszym kolegom z branży, nominowanym i konkurentom, którzy konsekwentnie inspirują nas do sięgania wyżej i podnoszenia naszych standardów do najwyższych poziomów doskonałości. Dziękujemy!”

Stałe podnoszenie standardów marki sprawia, że produkty plusOne charakteryzują się wszystkim co najlepsze: każdy z nich jest w pełni wodoodporny, wykonany z bezpiecznego dla ciała silikonu, solidnie wykonany z akumulatorami litowo-jonowymi i kablem USB do szybkiego ładowania, a także zapewnia potężne pulsacje z różnymi ustawieniami wibracji.

Rozdanie nagród XBIZ Awards w 2022 roku odbędzie się 9 stycznia 2022 roku w Hollywood Palladium. Członkowie branży mogą oddawać swoje głosy we wszystkich kategoriach na stronie XBIZ.net, natomiast kategorie w których fani mogą głosować na swoje ulubione gwiazdy dostępne są tutaj. Pełna lista nominowanych do nagród XBIZ 2022 dostępna jest pod tym adresem.

Aby dowiedzieć się więcej o plusOne, odwiedź stronę myplusone.com oraz śledź ich na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.