Personal Fav świętuje drugi rok sukcesu, a ich sprzedaż gwałtownie wzrasta

Personal Fav, przepiękna linia produktów do higieny intymnej na bazie roślin, której priorytetem jest przyjemność i ogólne zdrowie ciała, umysłu i duszy, po zaledwie dwóch latach działalności staje się dużym graczem w stale rozwijającym się przemyśle wartym wiele miliardów dolarów.

'

Założycielki firmy, Stephanie Elias i Hannah Hutton, sfrustrowane niezadowalającym wyborem lubrykantów do higieny seksualnej, które zawierają szkodliwe składniki, takie jak glikol propylenowy, benzen, kwas benzoesowy i gliceryna, postanowiły wykorzystać czas przestoju w pandemii Covid w 2020 roku i stworzyć świeżą alternatywę dla lubrykantów, które plamią, pozostawiają osad i negatywnie wpływają na pH organizmu i równowagę hormonalną.

Dlatego postanowiły stworzyć Personal Fav i wprowadzić: Whet, jedwabiście gładki lubrykant na bazie wody, wykonany z aloesu, rumianku, żeń-szenia, ziele rogatego kozła i ekstraktów z nasion konopi, oraz Pique, bogata, nasycona CBD formuła naturalnych olejków, a także konopi, rumianku, ziela rogatego kozła, żeń-szenia i róży.

„Zawsze chciałyśmy stworzyć produkt do samoopieki, którym ludzie mogliby się swobodnie cieszyć bez obaw o podrażnienia, reakcje alergiczne, zakłócenia hormonalne lub infekcje w delikatnych miejscach”, powiedziała Hutton, która zauważyła, że wiele osób, z którymi ona i Elias rozmawiały w ciągu ostatnich dwóch lat, nie było świadomych zagrożeń dla zdrowia, jakie niosą ze sobą popularne składniki lubrykantów.

„Postanowiłyśmy zbadać nasze opcje z delikatnymi, czystymi składnikami i dowiedzieć się więcej o mocy roślin i CBD, aby przynieść korzyści użytkownikom w zakresie doznań, łagodzenia bólu, spokoju i intensywności orgazmu. Z radością mogę powiedzieć, że udało nam się to poza naszymi najśmielszymi marzeniami” kontynuuje Hutton.

Elias dodała, że „2022 był zdecydowanie naszym przełomowym rokiem – może ludzie czują się bardziej rozbrykani i kupują więcej produktów, może to pochwała, jaką Whet i Pique otrzymały od mediów takich jak Goop, Men’s Health, Glamour, Refinery29 i Authority Magazine, ale jesteśmy tak wdzięczni naszym klientom za uczynienie tego roku niezapomnianym. Ostatnie dwa lata to była taka szalona jazda i bardzo doceniamy to wsparcie.”

Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź personalfav.co i śledź ich na Instagramie i TikTok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.