Peachy! Nowe potężne mini wibratory od You2Toys

Orion, właściciel marki You2Toys, ogłosił rozszerzenie marki poprzez wprowadzenie na rynek nowej serii Peachy!. Kolekcja składa się z 5 poręcznych wibratorów, które pomimo swojego niewielkiego rozmiaru, są w stanie zapewnić maksimum przyjemności.

Nowa seria You2Toys o nazwie Peachy! składa się z pięciu zabawek w modnym ciepłym morelowym kolorze. Wszystkie posiadają aksamitną miękką silikonową teksturę i oferują 10 trybów wibracji, które można łatwo kontrolować za pomocą przycisku na zabawce. Ich mocne silniki mogą być ładowane za pomocą dołączonego kabla USB.

Każda z zabawek charakteryzuje się odmiennym kształtem i przeznaczeniem. Kolekcja Peachy! składa się z:

  • Mini Rabbit Vibrator – Jego duża główka masującą i dodatkowy stymulator łechtaczki, tak zwany króliczek, stymuluje pochwę, punkt G i łechtaczkę w tym samym czasie.
  • Mini G-Spot Vibrator – dzięki swojej dużej główce jest idealny do precyzyjnej punktowej stymulacji jej punktu G lub jego punktu P.
  • Mini Ribbed Vibrator – Jego stymulującą, rowkowana budowa, oznacza, że jest świetny zarówno do zabawy waginalnej i analnej.
  • Mini Beads Vibrator – również idealny do zabawy zarówno waginalnej, jak i analnej. Jego układ koralików, które stają się mniejsze w kierunku końcówki, zapewnia podobne doznania do kulek analnych.
  • Mini Bunny Vibrator – umożliwia on bardzo zróżnicowaną zabawę, dzięki swoim elastycznym wibrującym uszom. Można go stosować zarówno do stymulacji waginalnej, analnej, jak również zewnętrznych miejsc rozkoszy.

W trosce o środowisko, zabawki erotyczne serii Peachy! dostarczane są w kartonowym opakowaniu, które nie zawiera plastiku. Tak jak w przypadku wszystkich innych produktów You2Toys, na opakowaniu można znaleźć dokładny opis produktu w kilku językach.

Więcej produktów marki You2Toys znaleźć można na stronie orion.de.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.