Our Erotic Journey wygrywa nagrodę AVN dla Producenta Najlepszych Produktów

OEJ Novelty/Our Erotic Journey zostało zwycięzcą podczas tegorocznego rozdania nagród AVN w Las Vegas, zabierając do domu trofeum w kategorii Najlepszy Producent Produktów Erotycznych – Mały.

'

Our Erotic Journey, marka z Południowej Kalifornii zdobyła rozgłos i uznanie w 2022 roku za sprawą swojej nieszablonowej kolekcji ’Our Erotic Journey to Space’ oraz kiedy dołączyła do swoich kolegów na parkiecie jako wystawca podczas targów AVN Novelty Expo. W tym roku Our Erotic Journey zostało uhonorowane nagrodą w kategorii Najlepszy Producent Produktów Erotycznych – Mały w uznaniu ich profesjonalizmu oraz wysokiej jakości produktów.

“Czujemy się niezwykle zaszczyceni otrzymaniem nagrody dla najlepszego producenta zabawek od AVN. W OEJ naszą misją jest tworzenie wspaniałych zabawek poprzez wykorzystanie technologii w celu zwiększenia produkcji fabrycznej i upewnienia się, że każdy etap procesu tworzenia jest wykonywany prawidłowo za pierwszym razem” – powiedział założyciel firmy James Guo. „Dziękujemy za partnerstwo AVN i jego uznanie. Będziemy nadal ciężko pracować i produkować wysokiej jakości zabawki.“

Produkty OEJ Novelty/Our Erotic Journey wykonane są z najwyższej jakości materiałów bezpiecznych dla ciała, jedwabiście gładkiego silikonu, są wodoodporne i nie wymagają baterii. Każda ze zdalnie sterowanych zabawek może być obsługiwana zarówno za pomocą pilota, jak i ręcznie, a także pozwala użyć jednego pilota do jednoczesnego sterowania dwoma zabawkami.

Aby dowiedzieć się więcej o OEJ Novelty, odwiedźcie OurEroticJourney.com i śledźcie firmę na Twitterze, Instagramie, Facebooku i YouTube. W przypadku zapytań hurtowych, możliwy jest kontakt pod adresem wholesale@secguo.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.