OTouch zapowiedział nowy model wibratora Mushroom

OTouch poinformował dzisiaj, że nowy model sympatycznego wibratora Mushroom jest już w produkcji. Nowa wersja wyposażona będzie we wprowadzoną niedawno technologię PDS oraz będzie mogła posłużyć nawet jako lampka nocna.

Insane Coeds

Nowy wibrator Mushroom oferować będzie 7 wzorów wibracji oraz w całości pokryty będzie silikonem. Okrągła charakterystyczna główka pokryta jest płynnym silikonem, który jest wyjątkowo miękki, a zarazem zapewni pełną ochronę, tak jak pozostałe elementy urządzenia.

Mushroom będzie wyposażony w nową, opatentowaną przez OTouch technologię PDS ‘intelligent start-stop’. Kiedy urządzenie jest w trakcie wibracji, użytkownik może odłożyć go na bok, aby zawiesić pracę wibratora i podnieść go ponownie, aby wznowić jego pracę. Jeśli upłynie więcej niż 10 minut bez powrotu do stanu wznowienia pracy, wibrator automatycznie się wyłączy.

Mushroom dodatkowo posiada stację dokującą do ładowania, użytkownik może po prostu włożyć wibrator do stacji dokującej, aby go naładować. Ciekawostką jest również to, że Mushroom posiada piękne światło nastrojowe, które może stworzyć ciepłą i romantyczną atmosferę dla jego użytkowników lub w połączeniu ze stacją dokującą posłużyć jako źródło światła w środku nocy.

Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę otouch.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.