OTOUCH zapowiada nowy masturbator 'INSCUP 1′

OTOUCH, tegoroczny zwycięzca nagrody Produkt Roku: Masturbator na targach eroFame, zaprezentował swój nowy masturbator 'INSCUP 1′ i poinformował, że wkrótce trafi on do masowej produkcji.

Insane Coeds

OTOUCH nie zwalnia tempa i ciągle pracuje nad nowymi produktami skupionymi na męskiej przyjemności. Firma, która dzierży tytuł Produktu Roku: Masturbator otrzymany podczas targów eroFame 2022 ogłosiła, że ich nowy masturbator trafi do masowej produkcji jeszcze w listopadzie 2022 roku.

Nowo ogłoszony INSCUP 1 będzie wykonany z zaawansowanego materiału, a w jego środku znajdzie się najnowocześniejsza technologia. Jego lekki (500g) wewnętrzny rękaw, będzie mocno przymocowany do tuby za pomocą magnetycznego pierścienia, co pozwoli na jego łatwe wyjęcie, czyszczenie i ponownego włożenie. Rękaw wykonany będzie z miękkiego i przyjaznego dla skóry TPE, który zapewnia wysoką przyjemność podczas użytkowania.

INSCUP 1 posiadać będzie dwa silniki oferujące 7 trybów wibracji, które pozwolą osiągnąć różnorodną stymulację po całej długości rękawa oraz pełniejsze i bogatsze doznania. Wisienką na torcie jest wbudowane inteligentne podgrzewanie, dzięki któremu proces użytkowania będzie jeszcze bardziej komfortowe. Aby przedłużyć żywotność produktu i ułatwić proces jego czyszczenia, INSCUP 1 będzie dostarczany ze specjalną szczoteczką.

Aby dowiedzieć się więcej o OTOUCH i ich produktach, odwiedźcie stronę otouch.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.