OTouch wprowadza nowe masturbatory Decor 2

OTouch wypuścił niedawno nowy ręczny masturbator Decor 2 do swojej kolekcji produktów. Nowy luksusowy masturbator od OTouch, oferuje dwie interesujące funkcje – sanityzującą lampę UV oraz podgrzewający pręt.

'

Najnowszy masturbator od OTouch, Decor 2, posiada specjalną obudowę która podgrzewa rękaw do idealnej temperatury, zapewniającej realistyczne doznania, oraz która za pomocą światła UV skutecznie pozbywa się zarazków.

Dzięki temu Decor 2 nie tylko może mieć swoje własne miejsce na półce (wieczorem może pełnić też funkcję lampki nocnej), ale również w prosty i wygodny sposób może zarówno przygotować rękaw do zabawy, jak również później, bezpiecznie go oczyścić z zarazków. Lampa UV i uchwyt grzewczy działają jednocześnie po włączeniu zasilania. Aby uniknąć uszkodzeń spowodowanych wysoką temperaturą, urządzenie wyłącza się automatycznie, gdy masturbator rozgrzeje się do 55±5℃.

Dezynfekcja światłem ultrafioletowym od dawna jest traktowana jako skuteczny sposób na zabijanie zarazków. Jest to szczególnie istotne w przypadków masturbatorów, których rękawy często stworzone są z porowatych materiałów. Dlatego też, dodana przez OTouch lampa UV do uchwytu grzewczego to bardzo dobry sposób na to, aby wydłużyć żywotność produktu i ochronić swoje zdrowie.

Decor 2 posiada 3 opcjonalne rękawy wykonane z TPE: Whirlppol, Billow i Ripple, każdy z nich ma inną teksturę i wypustki. Wszystkie są tej samej wielkości – 128 × 63 mm.

Więcej informacji można uzyskać na stronie OTouch.com oraz na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.