OTOUCH stosuje nową technologię ‘PDS’ w swoich zabawkach dla kobiet

OTOUCH z dumą ogłasza, że ich nowa innowacyjna technologia ‘PDS’ została opatentowana i będzie teraz szeroko stosowana w kolekcjach zabawek erotycznych dla kobiet marki OTOUCH.

Insane Coeds

Najnowsza technologia stworzona i opatentowana przez OTOUCH o nazwie ‘PDS’ jest to rozwiązanie, które ma na celu uproszczenie obsługi zabawek erotycznych. PDS to inteligentny dotykowy system start-stop, który może wykryć kiedy urządzenie jest trzymane w dłoni przez użytkownika.

Dzięki PDS wystarczy włączyć urządzenie i za każdym razem kiedy weźmie się je do ręki, automatycznie rozpocznie ono pracę. PDS automatycznie też zawiesza pracę urządzenia po jego odłożeniu. Jeśli produkt z technologią PDS będzie odłożony przez więcej niż 10 minut, automatycznie się wyłączy.

„OTOUCH zawsze wierzy, że nowa technologia powinna uczynić zabawki bardziej inteligentnymi i łatwymi, a nie bardziej skomplikowanymi. Kiedy użytkowniczka jest zanurzona w niekończącej się przyjemności i orgazmie, powinna po prostu cieszyć się i smakować je, a nie być niepokojona przez jakiekolwiek operacje na zabawkach.” powiedział Brian Yu, Kierownik sprzedaży B2B w OTOUCH. „Wystarczy odłożyć zabawkę na bok, a ta sama zawiesi pracę i wyłączy się po 10 minutach.”

Więcej informacji można uzyskać na stronie otouch.com.

Śledź OTOUCH na Twitterze i Instagramie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dziękuję za pozostawienie komentarza. Proszę pamiętaj, że wszystkie komentarze są moderowane zgodnie z zasadami komentowania.

Aby wyświetlić twój komentarz, przetwarzamy Twoje następujące dane osobowe: imię, adres e-mail, numer IP. Podstawą przetwarzania danych Użytkownika w tym przypadku jest wykonywanie usługi na Twoją rzecz, tj. publikacji Twojego komentarza w Serwisie. Przetwarzanie Twoich danych zachodzi wyłącznie w celu publikacji komentarza. Twoje dane osobowe (oprócz adresu email i IP) są widoczne w publicznym Serwisie. Dane osobowe będą przetwarzane do dnia usunięcia komentarza przez Administratora lub przez Ciebie. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia publikację komentarza. Przysługuje Ci prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest ErotisNews, adres e-mail: erotisnews@erotisnwes.com. Posiadasz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przekazywane wyłącznie naszym zaufanym podwykonawcom, tj. dostawcom usług informatycznych.